Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
681rus.softkey.ee50+19.0%35.9%18.9%92.0%67.9%0.05148
682www.soomre.com50-23.1%77.4%15.1%84.0%45.3%0.01551
683Modulton49-16.9%94.3%21.4%85.7%44.3%0.02252
684Konstanet Exhibition Space490.0%41.2%5.9%100.0%57.4%0.03147
685ratastelkodu.ee/49-3.9%46.4%51.8%85.7%42.9%0.06218
686Andares47-23.0%75.5%5.7%95.7%49.1%0.03128
687Pulmastuudio.ee47+683.3%0.0%0.0%100.0%100.0%047
688ezma.ee47+17.5%92.5%35.9%87.2%58.5%0.04191
689www.profeld.ee470.0%94.3%20.8%91.5%47.2%0.03197
690Bustrip bussireisid46+2.2%100.0%51.0%84.8%63.3%0.03110
691Kesk-Eesti Metsaomanikud46-13.2%92.6%9.3%87.0%75.9%0.0398
692blog.devion.ee46+43.8%40.4%8.5%100.0%93.6%051
693www.koertekoda.ee46-17.9%89.6%35.4%100.0%72.9%0.0174
694kinnisvaraspetsialist.ee45-19.6%84.8%34.8%95.6%73.9%0.0175
695BRN Veebilahendused45-25.0%83.3%14.8%93.3%61.1%0.05132
696Skrivanek Baltic t├Álkeb├╝roo45+45.2%43.5%12.9%95.6%64.5%0.09328
697Vendario.com44-40.5%31.1%31.1%97.7%77.8%0.0196
698All Web Site Data44+18.9%73.0%19.1%84.1%81.0%0.0287
699Madis Mark44-10.2%62.5%28.1%79.5%78.1%0.02117
700Fix Elektroonika44+29.4%96.1%31.4%93.2%94.1%0.0155
701Ecodriving Eesti44+2.3%78.7%38.3%97.7%78.7%0.0274
702Tartu Romuralli43-25.9%59.1%15.9%86.0%56.8%0.04105
703www.masskampaaniad.net43-40.3%91.1%12.5%86.0%69.6%0.02121
704www.veematkad.ee43-29.5%91.3%26.1%79.1%71.7%0.0585
705MH massaa┼ż42+13.5%97.8%37.0%97.6%45.7%0.02126
706www.tarmohaud.ee42+7.7%90.2%15.7%88.1%56.9%0.03237
707www.lemmikud.ee42+90.9%57.1%28.6%97.6%73.8%079
708Baltic Steelarc O├ť - Metall...41+2.5%13.0%19.6%90.2%58.7%0.04109
709Espresso41-21.2%95.5%9.1%80.5%81.8%0.0253
710www.kodutuleohutuks.ee40+53.8%100.0%17.5%100.0%72.5%0.0191
711Helitehnikarent.ee40+100.0%80.0%13.3%95.0%44.4%0.03182
712www.targotennisberg.com40-14.9%73.5%20.4%90.0%71.4%0.0268
713Fiiberplast39+21.9%69.0%23.8%89.7%2.4%0.01157
714WebShark39-4.9%70.7%34.1%89.7%85.4%0.0158
715www.gerdtarand.eu39-7.1%53.9%2.6%94.9%84.6%0.0146
716Sten Tamkivi ajaveeb39-20.4%35.0%32.5%94.9%79.5%0.0251
717www.muusikud.ee38-28.3%99.2%67.2%81.6%65.6%0.04417
718peeter.partel.ee38-41.5%87.5%27.5%94.7%97.5%0.0141
719meisterplaatimine o├╝37+15.6%94.9%46.1%97.3%87.2%0.0149
720modelsshop.eu37+362.5%63.2%13.2%94.6%65.8%0.0181
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗