Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
481peeter.partel.ee68-6.8%89.6%33.8%97.1%93.5%0.0183
482Peetri veeb (www.peetri.ee)165-7.3%95.5%5.0%78.8%77.7%0327
483Pehme M├Â├Âbli Taastuskoda59+47.5%95.4%29.2%93.2%30.8%0.01227
484Pelletikamin291-14.2%91.5%38.4%81.1%27.7%0.011 943
485pere-eelarve.eu58+18.4%85.3%17.6%67.2%14.7%0.031 760
486Perefoorum9 146+3.5%93.0%69.2%49.3%50.3%082 826
487Perekool.eu28-15.2%93.3%33.3%92.9%86.7%0.0137
488Pesapuu3 067+4.4%95.6%38.6%74.6%34.8%023 693
489Pesupanda keemiline puhastus772-11.5%95.0%49.4%92.0%48.4%01 881
490Pesupood.eu1 446+43.5%93.8%52.9%81.0%30.4%012 914
491Pet & Travels9+50.0%11.1%44.4%77.8%33.3%0.2520
492pidu.eu62 964-5.8%9.0%56.5%92.7%78.4%098 872
493Piltnik24.ee61-36.5%85.7%38.1%98.4%69.8%0.0398
494Pingviini Web687+18.9%93.5%11.3%85.3%61.7%02 505
495pinu.ee32-8.6%87.2%5.1%93.8%84.6%0.0155
496Pistik.net6 843+15.5%91.5%48.8%76.3%51.4%028 812
497Pistik.net E-pood8-38.5%75.0%0.0%100.0%75.0%0.0414
498Pistik.net RU7+75.0%71.4%28.6%71.4%28.6%0.3131
499Plaatimist├Â├Âd96-7.7%94.5%33.6%95.8%53.6%0.02305
500Planlogi92+58.6%89.0%5.5%69.6%85.2%0201
501Planlogi Blogi25+38.9%75.0%3.6%92.0%75.0%0.0362
502Pokkerilaud.ee23+21.1%96.2%7.7%87.0%65.4%0.1663
503P├Állumajandusministeerium2 601-13.1%86.2%19.1%68.9%47.4%07 959
504Poppers.ee241+19.9%78.8%52.0%95.9%60.0%0484
505popsport.ee4 315+1.6%96.1%41.3%72.9%39.8%036 667
506poputi.ee732-19.2%91.9%71.3%52.6%28.9%05 958
507P├Árandak├╝te.ee Infoportaal59-23.4%94.9%35.6%94.9%64.4%0.03132
508Postiindeks.ee13 221+4.9%87.8%30.4%67.7%12.8%037 217
509prica.ee58-35.6%63.8%0.0%87.9%69.6%0.03116
510Primestep O├ť8-50.0%100.0%25.0%87.5%100.0%08
511Prosta TV328+21.9%95.0%49.7%91.5%65.3%0.01837
512Pruulmeistrid.ee835+15.8%88.8%27.5%64.1%0.2%019 578
513ptarmigan.ee31-13.9%53.1%12.5%100.0%93.8%037
514puistevillaexpert15-11.8%86.7%13.3%86.7%53.3%0.1538
515Puitkatused119-13.1%96.4%27.1%89.9%56.4%0.01371
516pulmad.ee4 075+4.8%91.9%45.8%71.6%59.8%011 035
517Pulmadeks.ee103-16.9%43.1%37.6%93.2%48.6%0.02383
518Pulmadjapeod.ee7-36.4%100.0%0.0%85.7%66.7%0.0418
519Pulmastuudio.ee8-83.7%87.5%37.5%100.0%75.0%0.1214
520punktid.ee4 469+11.7%88.8%39.4%62.2%38.3%025 972
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗