Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
481├Ľpetused7-36.4%87.5%0.0%100.0%87.5%0.1910
482Optimeeri.ee42-10.6%84.6%28.9%85.7%28.8%0.0170
483organismidiagnostika.ee821+5.8%92.1%50.6%90.7%70.6%01 531
484Osalusveeb187-7.9%89.0%25.4%91.4%77.5%0355
485Otsetee.ee11 140-20.5%88.1%70.4%41.0%88.4%017 062
486├Ľunaturg2 307+0.5%94.2%48.8%64.9%5.4%036 952
487paadilaenutus.eu30-18.9%93.5%48.4%90.0%48.4%0.0583
488Paide linn50+8.7%96.1%3.9%98.0%62.7%0.05478
489P├Ąikesek├╝te.ee Infoportaal82-15.5%95.3%27.1%92.7%64.7%0.03195
490palk.crew.ee16 207+50.8%96.0%26.7%61.3%17.9%091 883
491Peeter P. M├Átsk├╝la ajaveeb16-11.1%70.6%58.8%100.0%76.5%0.0129
492peeter.partel.ee68-6.8%89.6%33.8%97.1%93.5%0.0183
493Peetri veeb (www.peetri.ee)165-7.3%95.5%5.0%78.8%77.7%0327
494Pehme M├Â├Âbli Taastuskoda59+47.5%95.4%29.2%93.2%30.8%0.01227
495Pelletikamin291-14.2%91.5%38.4%81.1%27.7%0.011 943
496pere-eelarve.eu58+18.4%85.3%17.6%67.2%14.7%0.031 760
497Perefoorum9 146+3.5%93.0%69.2%49.3%50.3%082 826
498Perekool.eu28-15.2%93.3%33.3%92.9%86.7%0.0137
499Pesapuu3 067+4.4%95.6%38.6%74.6%34.8%023 693
500Pesupanda keemiline puhastus772-11.5%95.0%49.4%92.0%48.4%01 881
501Pesupood.eu1 446+43.5%93.8%52.9%81.0%30.4%012 914
502Pet & Travels9+50.0%11.1%44.4%77.8%33.3%0.2520
503pidu.eu62 964-5.8%9.0%56.5%92.7%78.4%098 872
504Piltnik24.ee61-36.5%85.7%38.1%98.4%69.8%0.0398
505Pingviini Web687+18.9%93.5%11.3%85.3%61.7%02 505
506pinu.ee32-8.6%87.2%5.1%93.8%84.6%0.0155
507Pistik.net6 843+15.5%91.5%48.8%76.3%51.4%028 812
508Pistik.net E-pood8-38.5%75.0%0.0%100.0%75.0%0.0414
509Pistik.net RU7+75.0%71.4%28.6%71.4%28.6%0.3131
510Plaatimist├Â├Âd96-7.7%94.5%33.6%95.8%53.6%0.02305
511Planlogi92+58.6%89.0%5.5%69.6%85.2%0201
512Planlogi Blogi25+38.9%75.0%3.6%92.0%75.0%0.0362
513Pokkerilaud.ee23+21.1%96.2%7.7%87.0%65.4%0.1663
514P├Állumajandusministeerium2 601-13.1%86.2%19.1%68.9%47.4%07 959
515Poppers.ee241+19.9%78.8%52.0%95.9%60.0%0484
516popsport.ee4 315+1.6%96.1%41.3%72.9%39.8%036 667
517poputi.ee732-19.2%91.9%71.3%52.6%28.9%05 958
518P├Árandak├╝te.ee Infoportaal59-23.4%94.9%35.6%94.9%64.4%0.03132
519Postiindeks.ee13 221+4.9%87.8%30.4%67.7%12.8%037 217
520prica.ee58-35.6%63.8%0.0%87.9%69.6%0.03116
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗