Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1Valgamaa Kutsehaigete ├ť┬ťhing10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
2Kultuurmustikad1-50.0%100.0%0.0%100.0%0.0%1.573
3Peetri album (album.peetri.ee)10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%0.237
4www.trennielamus.com10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
5www.alkprojekt.eu1-66.7%100.0%0.0%100.0%100.0%01
6NIGHTCHAT.EE1-80.0%100.0%0.0%100.0%0.0%02
7superale.ee10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
8V├Ąrvitud voodrilaud1-98.5%100.0%0.0%0.0%100.0%05
9All Web Site Data10.0%100.0%0.0%100.0%50.0%0.013
10M├Â├Âbliparandus1-50.0%100.0%100.0%100.0%0.0%1.54
11All Web Site Data1-66.7%100.0%0.0%100.0%100.0%01
12Sift.pics10.0%100.0%100.0%100.0%0.0%12.38
13All Web Site Data1-80.0%100.0%0.0%0.0%0.0%0.34
14Special Grind O├ť10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
15Romuline.eu1-66.7%100.0%0.0%100.0%100.0%01
16GameFriik.ee2-99.4%100.0%50.0%50.0%50.0%1.136
17www.kaapakula.blogspot.com20.0%100.0%0.0%100.0%100.0%02
18Andruse fotolood2-60.0%100.0%0.0%0.0%50.0%0.153
19All Web Site Data2-66.7%100.0%0.0%50.0%100.0%02
20MIKUMARDI OUTLET20.0%100.0%0.0%100.0%50.0%0.063
21EuroPark Estonia O├ť2+100.0%100.0%0.0%50.0%0.0%0.0628
22Joosep-Georg J├Ąrvemaa ajaveeb3-50.0%100.0%33.3%100.0%66.7%0.074
23heakodanik.blogspot.com3-25.0%100.0%33.3%100.0%100.0%03
24Festival_Koolitants30.0%100.0%25.0%100.0%25.0%0.5322
25Kuu Turismitalu30.0%100.0%25.0%100.0%75.0%0.275
26Aiaguru3+50.0%100.0%0.0%100.0%0.0%0.2912
27www.aurelia.ee3+50.0%100.0%33.3%100.0%33.3%0.4629
28Henrik Roonemaa ajaveeb4-55.6%100.0%0.0%100.0%100.0%04
29annafoto.ee4-20.0%100.0%50.0%100.0%50.0%0.387
30www.vpwebz.com4-20.0%100.0%50.0%100.0%50.0%0.037
31Komponent O├ť5+66.7%100.0%0.0%100.0%60.0%0.058
32AnsiVeeb5+25.0%100.0%42.9%80.0%100.0%07
33blog.mees.eu6+100.0%100.0%0.0%100.0%100.0%06
34Jalgpall6+20.0%100.0%50.0%83.3%100.0%06
35www.pyhaoru.ee6-25.0%100.0%62.5%66.7%12.5%0.6947
36Maiu Blogi6-66.7%100.0%16.7%50.0%33.3%0.8328
37vaheta.ee7+133.3%100.0%14.3%100.0%71.4%0.0215
38GoGoNanoÔäó | Universaalsed ...7+600.0%100.0%75.0%100.0%87.5%0.029
39veebiaken.ee7-30.0%100.0%50.0%100.0%75.0%0.0511
40www.eestiforell.eu7-58.8%100.0%14.3%85.7%71.4%0.2725
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗