Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
801Eviva778-12.4%89.0%51.5%85.6%0.0%0.742 325
802VLND193-80.5%87.4%42.1%69.4%79.9%0.74381
803www.kating.ee47-58.4%82.3%27.4%91.5%76.5%0.7473
804e-ostukeskus1 145-21.5%91.7%31.4%87.9%87.1%0.741 626
805Al Mare Tervis4-42.9%100.0%50.0%75.0%50.0%0.7312
806bkeesti.ee79-7.1%85.5%13.2%82.3%62.7%0.72192
807foorum.veg.ee63-1.6%96.9%32.3%95.2%80.0%0.7295
808tempgroup.ee19+26.7%85.7%23.8%89.5%0.0%0.7272
809antwood.ee200.0%84.0%40.0%85.0%12.0%0.7179
810Postiindeks.ee21 701-1.8%52.2%18.1%82.1%47.7%0.7143 510
811Lasteriieteladu30-21.1%100.0%38.7%96.7%32.3%0.71125
812asjad.ee106-5.4%79.1%23.5%93.4%73.0%0.71215
813puistevillaexpert10-52.4%30.0%20.0%90.0%50.0%0.7131
814www.pippen.ee18+20.0%79.0%21.1%100.0%73.7%0.738
815Ecodriveautokool.ee41-12.8%93.2%34.1%90.2%86.4%0.756
816www.finestfoorum.ee/61-20.8%37.3%65.7%88.5%83.6%0.6982
817DJstore.ee DJ tehnika pood29+52.6%79.3%44.8%96.6%69.0%0.6947
818meediapank.ee1 133-1.1%91.1%22.6%80.8%82.1%0.681 771
819www.toolshop.ee85-1.2%89.5%16.3%95.3%74.4%0.68145
820kehadiagnostika.blogspot.com/18+80.0%100.0%5.3%94.4%84.2%0.6823
821www.heamaitse.ee846+4.8%90.5%48.1%85.7%81.4%0.661 260
822vautserid.ee4-20.0%75.0%0.0%100.0%75.0%0.665
823LuxDeal.eu8-11.1%75.0%12.5%87.5%62.5%0.6640
824Mereblog280+0.7%83.4%25.6%88.9%74.1%0.66419
825Eesti Raadiod286-2.1%87.7%19.7%75.9%82.8%0.66522
826Stassi suvelaager13+44.4%84.6%38.5%100.0%61.5%0.6516
827Mullihotell17+88.9%56.5%4.3%100.0%82.6%0.6539
828WRC Ralli131-16.0%83.6%50.7%93.1%78.1%0.64219
829blog.ut.ee1 520-47.3%12.2%33.2%95.7%89.5%0.641 911
830SCF670.0%52.0%26.7%88.1%53.3%0.63119
831rahandus.ee13+85.7%100.0%11.8%76.9%70.6%0.6379
832Osalusveeb176-9.3%88.4%27.6%86.9%80.4%0.61359
833aloel.ee16-44.8%94.7%21.1%100.0%47.4%0.6156
834Ruby Rent19-69.4%79.0%47.4%100.0%57.9%0.6143
835xn--eestitlkebroo-8lb3i.eu/2-96.2%100.0%0.0%100.0%50.0%0.618
836Optimeeri.ee144+182.4%95.7%47.6%95.8%20.5%0.6202
837Bustrip bussireisid97+11.5%93.2%43.7%90.7%58.3%0.6187
838www.sale24.ee7+75.0%85.7%0.0%100.0%42.9%0.613
839www.koertekoda.ee480.0%92.0%40.0%93.8%76.0%0.5972
840www.ehitus.ee1 057-6.0%91.7%27.4%88.8%86.6%0.591 619
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗