Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
801e-ostukeskus1 145-21.5%91.7%31.4%87.9%87.1%0.741 626
802Al Mare Tervis4-42.9%100.0%50.0%75.0%50.0%0.7312
803bkeesti.ee79-7.1%85.5%13.2%82.3%62.7%0.72192
804foorum.veg.ee63-1.6%96.9%32.3%95.2%80.0%0.7295
805tempgroup.ee19+26.7%85.7%23.8%89.5%0.0%0.7272
806antwood.ee200.0%84.0%40.0%85.0%12.0%0.7179
807Postiindeks.ee21 701-1.8%52.2%18.1%82.1%47.7%0.7143 510
808Lasteriieteladu30-21.1%100.0%38.7%96.7%32.3%0.71125
809asjad.ee106-5.4%79.1%23.5%93.4%73.0%0.71215
810puistevillaexpert10-52.4%30.0%20.0%90.0%50.0%0.7131
811www.pippen.ee18+20.0%79.0%21.1%100.0%73.7%0.738
812Ecodriveautokool.ee41-12.8%93.2%34.1%90.2%86.4%0.756
813www.finestfoorum.ee/61-20.8%37.3%65.7%88.5%83.6%0.6982
814DJstore.ee DJ tehnika pood29+52.6%79.3%44.8%96.6%69.0%0.6947
815meediapank.ee1 133-1.1%91.1%22.6%80.8%82.1%0.681 771
816www.toolshop.ee85-1.2%89.5%16.3%95.3%74.4%0.68145
817kehadiagnostika.blogspot.com/18+80.0%100.0%5.3%94.4%84.2%0.6823
818www.heamaitse.ee846+4.8%90.5%48.1%85.7%81.4%0.661 260
819vautserid.ee4-20.0%75.0%0.0%100.0%75.0%0.665
820LuxDeal.eu8-11.1%75.0%12.5%87.5%62.5%0.6640
821Mereblog280+0.7%83.4%25.6%88.9%74.1%0.66419
822Eesti Raadiod286-2.1%87.7%19.7%75.9%82.8%0.66522
823Stassi suvelaager13+44.4%84.6%38.5%100.0%61.5%0.6516
824Mullihotell17+88.9%56.5%4.3%100.0%82.6%0.6539
825WRC Ralliportaal.ee131-16.0%83.6%50.7%93.1%78.1%0.64219
826blog.ut.ee1 520-47.3%12.2%33.2%95.7%89.5%0.641 911
827SCF670.0%52.0%26.7%88.1%53.3%0.63119
828rahandus.ee13+85.7%100.0%11.8%76.9%70.6%0.6379
829Osalusveeb176-9.3%88.4%27.6%86.9%80.4%0.61359
830aloel.ee16-44.8%94.7%21.1%100.0%47.4%0.6156
831Ruby Rent19-69.4%79.0%47.4%100.0%57.9%0.6143
832xn--eestitlkebroo-8lb3i.eu/2-96.2%100.0%0.0%100.0%50.0%0.618
833Optimeeri.ee144+182.4%95.7%47.6%95.8%20.5%0.6202
834Bustrip bussireisid97+11.5%93.2%43.7%90.7%58.3%0.6187
835www.sale24.ee7+75.0%85.7%0.0%100.0%42.9%0.613
836www.koertekoda.ee480.0%92.0%40.0%93.8%76.0%0.5972
837www.ehitus.ee1 057-6.0%91.7%27.4%88.8%86.6%0.591 619
838Kodult Kodule4-33.3%25.0%25.0%75.0%50.0%0.586
839eldes.ee3-75.0%100.0%0.0%100.0%33.3%0.587
840No1142-42.5%77.1%8.3%90.5%64.6%0.5788
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗