Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
801VLND193-80.5%87.4%42.1%69.4%79.9%0.74381
802www.kating.ee47-58.4%82.3%27.4%91.5%76.5%0.7473
803e-ostukeskus1 145-21.5%91.7%31.4%87.9%87.1%0.741 626
804Al Mare Tervis4-42.9%100.0%50.0%75.0%50.0%0.7312
805bkeesti.ee79-7.1%85.5%13.2%82.3%62.7%0.72192
806foorum.veg.ee63-1.6%96.9%32.3%95.2%80.0%0.7295
807tempgroup.ee19+26.7%85.7%23.8%89.5%0.0%0.7272
808antwood.ee200.0%84.0%40.0%85.0%12.0%0.7179
809Postiindeks.ee21 701-1.8%52.2%18.1%82.1%47.7%0.7143 510
810Lasteriieteladu30-21.1%100.0%38.7%96.7%32.3%0.71125
811asjad.ee106-5.4%79.1%23.5%93.4%73.0%0.71215
812puistevillaexpert10-52.4%30.0%20.0%90.0%50.0%0.7131
813www.pippen.ee18+20.0%79.0%21.1%100.0%73.7%0.738
814Ecodriveautokool.ee41-12.8%93.2%34.1%90.2%86.4%0.756
815www.finestfoorum.ee/61-20.8%37.3%65.7%88.5%83.6%0.6982
816DJstore.ee DJ tehnika pood29+52.6%79.3%44.8%96.6%69.0%0.6947
817meediapank.ee1 133-1.1%91.1%22.6%80.8%82.1%0.681 771
818www.toolshop.ee85-1.2%89.5%16.3%95.3%74.4%0.68145
819kehadiagnostika.blogspot.com/18+80.0%100.0%5.3%94.4%84.2%0.6823
820www.heamaitse.ee846+4.8%90.5%48.1%85.7%81.4%0.661 260
821vautserid.ee4-20.0%75.0%0.0%100.0%75.0%0.665
822LuxDeal.eu8-11.1%75.0%12.5%87.5%62.5%0.6640
823Mereblog280+0.7%83.4%25.6%88.9%74.1%0.66419
824Eesti Raadiod286-2.1%87.7%19.7%75.9%82.8%0.66522
825Stassi suvelaager13+44.4%84.6%38.5%100.0%61.5%0.6516
826Mullihotell17+88.9%56.5%4.3%100.0%82.6%0.6539
827WRC Ralliportaal.ee131-16.0%83.6%50.7%93.1%78.1%0.64219
828blog.ut.ee1 520-47.3%12.2%33.2%95.7%89.5%0.641 911
829SCF670.0%52.0%26.7%88.1%53.3%0.63119
830rahandus.ee13+85.7%100.0%11.8%76.9%70.6%0.6379
831Osalusveeb176-9.3%88.4%27.6%86.9%80.4%0.61359
832aloel.ee16-44.8%94.7%21.1%100.0%47.4%0.6156
833Ruby Rent19-69.4%79.0%47.4%100.0%57.9%0.6143
834xn--eestitlkebroo-8lb3i.eu/2-96.2%100.0%0.0%100.0%50.0%0.618
835Optimeeri.ee144+182.4%95.7%47.6%95.8%20.5%0.6202
836Bustrip bussireisid97+11.5%93.2%43.7%90.7%58.3%0.6187
837www.sale24.ee7+75.0%85.7%0.0%100.0%42.9%0.613
838www.koertekoda.ee480.0%92.0%40.0%93.8%76.0%0.5972
839www.ehitus.ee1 057-6.0%91.7%27.4%88.8%86.6%0.591 619
840Kodult Kodule4-33.3%25.0%25.0%75.0%50.0%0.586
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗