Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
641interflux.ee81+14.1%43.6%12.9%85.2%52.5%1.57251
642ngo.ee105-28.6%89.1%16.8%92.4%63.0%1.14251
643iSMS49-23.4%83.8%48.6%71.4%33.8%3.06242
644top-kiirlaenud.ee140+2.9%81.7%40.2%94.3%76.8%1.52241
645Pehme M├Â├Âbli Taastuskoda54-11.5%93.3%41.7%88.9%38.3%2.45240
646www.luminer.ee75-34.2%95.5%17.1%89.3%58.0%1.49240
647wew.ee102+15.9%93.5%56.5%84.3%65.9%1.7240
648Metsainvestor50+56.2%83.0%20.8%92.0%47.2%1.29238
649Jahipood info91-4.2%97.2%7.3%79.1%73.4%1.37235
65012kuud.net63+5.0%94.8%10.3%57.1%67.2%2.56234
651Teine Maailmas├Áda66-8.3%86.8%19.7%92.4%68.4%2.48232
652www.ostakodust.net109+62.7%53.3%16.7%96.3%82.5%0.75229
653www.brightspark.ee76-22.4%72.7%11.4%85.5%54.5%1.91228
654interiorstickers.co.uk46+4.5%7.4%66.7%95.7%50.0%1.19224
655Ferrum Fabrica O├ť86-3.4%77.8%44.4%94.2%64.4%1.15224
656ukulele.ee86-21.1%89.0%46.1%82.6%59.3%1.61219
657WRC131-16.0%83.6%50.7%93.1%78.1%0.64219
658Metsaekspert | Erapooletu me...103-23.1%91.3%24.4%87.4%70.4%1.22217
659www.salalux.ee73-13.1%91.5%21.9%93.2%51.2%1.47215
660asjad.ee106-5.4%79.1%23.5%93.4%73.0%0.71215
661Pulmadjapeod.ee84+15.1%77.9%30.5%89.3%66.3%1.29214
662rolest.ee/56+27.3%93.2%0.0%94.6%27.1%2.12213
663Kindlustused.ee43+13.2%98.4%9.7%72.1%37.1%3.78208
664tallinn-apartments.goodsonan...81-34.1%51.5%31.1%81.5%64.1%1.78208
665www.kylauudis.ee99+10.0%90.2%16.1%71.7%68.8%1.07205
666www.homelessbob.ee92+8.2%29.2%24.5%89.1%71.7%0.36202
667Optimeeri.ee144+182.4%95.7%47.6%95.8%20.5%0.6202
668Ecoplanet39-33.9%91.1%42.2%82.1%0.0%1.43200
669LIVE-POST.com50+4.2%85.9%32.9%84.0%56.5%2.49198
670kosmeetika24.ee39-18.8%95.1%21.9%94.9%31.7%1.2197
671Rehvimaailm.ee62+6.9%93.0%14.1%82.3%47.9%1.5195
672www.ehitusala.ee144+22.0%91.3%28.9%95.1%90.6%0.47193
673bkeesti.ee79-7.1%85.5%13.2%82.3%62.7%0.72192
674reno.ee101+24.7%61.5%25.7%92.1%75.2%0.84189
675Automobiletrade2477-24.5%86.6%21.9%96.1%65.9%1.01187
676Bustrip bussireisid97+11.5%93.2%43.7%90.7%58.3%0.6187
677Arvutidoktor114+8.6%88.7%33.9%96.5%81.5%0.24184
678Tohvri turismitalu30-33.3%81.6%10.5%93.3%21.1%4.61183
679Kristlik portaal Kaev73-33.0%83.3%17.9%83.6%70.2%1.73182
680Skrivanek Baltic t├Álkeb├╝roo99+17.9%90.2%14.7%93.9%75.5%1.13181
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗