Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
641kaardiekspert.ee84-4.5%84.8%11.6%83.3%50.9%1.1317
642Starpluss73-1.4%88.8%37.5%91.8%47.5%2.98312
643Nutikiosk96+81.1%79.8%17.6%96.9%60.5%2.06311
644Plaatimist├Â├Âd113+9.7%87.9%37.1%92.0%62.1%1.02310
645Tenerifeinfo107-31.8%25.8%46.1%87.9%61.7%2.12309
646Nutiklaas97+38.6%86.6%50.8%87.6%56.0%3.95303
647KuMa Wood O├ť73+15.9%81.5%45.7%87.7%35.8%2.45301
648www.belbin.ee145-67.6%83.3%22.2%77.2%70.4%1.2299
649All Web Site Data166+71.1%91.3%43.8%91.6%68.6%0.92299
650kinnisvaraspetsialist.ee151+48.0%85.1%50.6%83.4%67.9%1.24296
651Ilutooted24.ee78-24.3%83.0%23.9%94.9%65.9%1.7295
652All Web Site Data82-26.8%93.8%45.4%70.7%25.8%2.2295
653www.punktorenkaat.fi130-5.8%92.6%10.5%86.2%67.9%1.14291
654Helitehnikarent.ee74+27.6%71.4%21.4%90.5%50.0%1.76286
655riina vaikmaa89-2.2%86.0%20.0%91.0%53.0%4.38286
656ALIQ7-12.5%83.3%16.7%71.4%29.2%23.58282
657Lepmets & N├Áges Law Firm62-11.4%89.3%34.7%85.5%42.7%1.96282
658www.katusetood.ee123-1.6%91.9%18.4%88.6%58.8%1.13278
659Intellisoft O├ť140-16.2%93.3%15.8%85.0%66.5%0277
660Salong Puukoi77+18.5%83.3%26.2%87.0%32.1%1.97275
661www.seto.ee82-66.3%97.8%27.5%85.4%50.5%1.7274
662Poppers.ee133+24.3%61.1%48.2%89.5%56.1%1.42274
663ratastelkodu.ee/77+6.9%49.4%41.2%90.9%45.9%1.94270
664Andruse fotolood96+35.2%96.6%35.6%78.1%65.1%1.86270
665Antiikm├Â├Âbel.ee57-25.0%89.2%27.7%93.0%47.7%1.54269
666Veeseire21-66.7%98.2%11.1%19.0%5.6%3.18267
667E-Sigaretipood Eesti Tallinn49-3.9%70.4%50.0%87.8%42.6%1.05267
668HomeStyle105-22.2%85.0%38.3%89.5%59.2%1.34267
669All Web Site Data81-18.2%98.9%55.7%88.9%42.0%1.65266
670November Child E-pood710.0%92.2%41.6%93.0%46.8%1.49264
671Innovaatik O├ť89+39.1%82.1%18.9%88.8%67.9%2.65264
672Vanglaplaneet153-12.6%83.2%38.9%83.0%62.8%0.01263
673foto.ok.ee18-10.0%88.9%22.2%94.4%50.0%1.44261
674Savimees Osa├╝hing90-24.4%85.8%29.2%87.8%61.3%1.93258
675Aarne ajaveeb182+5.8%89.4%17.6%95.6%80.3%0.53254
676interflux.ee81+14.1%43.6%12.9%85.2%52.5%1.57251
677ngo.ee105-28.6%89.1%16.8%92.4%63.0%1.14251
678GlobalSoccerStore.com154+136.9%27.8%50.9%98.1%80.5%0250
679iSMS49-23.4%83.8%48.6%71.4%33.8%3.06242
680top-kiirlaenud.ee140+2.9%81.7%40.2%94.3%76.8%1.52241
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗