Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
641All Web Site Data82-26.8%93.8%45.4%70.7%25.8%2.2295
642www.punktorenkaat.fi130-5.8%92.6%10.5%86.2%67.9%1.14291
643Helitehnikarent.ee74+27.6%71.4%21.4%90.5%50.0%1.76286
644riina vaikmaa89-2.2%86.0%20.0%91.0%53.0%4.38286
645ALIQ7-12.5%83.3%16.7%71.4%29.2%23.58282
646Lepmets & N├Áges Law Firm62-11.4%89.3%34.7%85.5%42.7%1.96282
647www.katusetood.ee123-1.6%91.9%18.4%88.6%58.8%1.13278
648Salong Puukoi77+18.5%83.3%26.2%87.0%32.1%1.97275
649www.seto.ee82-66.3%97.8%27.5%85.4%50.5%1.7274
650Poppers.ee133+24.3%61.1%48.2%89.5%56.1%1.42274
651ratastelkodu.ee/77+6.9%49.4%41.2%90.9%45.9%1.94270
652Andruse fotolood96+35.2%96.6%35.6%78.1%65.1%1.86270
653Antiikm├Â├Âbel.ee57-25.0%89.2%27.7%93.0%47.7%1.54269
654Veeseire21-66.7%98.2%11.1%19.0%5.6%3.18267
655E-Sigaretipood Eesti Tallinn49-3.9%70.4%50.0%87.8%42.6%1.05267
656HomeStyle105-22.2%85.0%38.3%89.5%59.2%1.34267
657All Web Site Data81-18.2%98.9%55.7%88.9%42.0%1.65266
658November Child E-pood710.0%92.2%41.6%93.0%46.8%1.49264
659Innovaatik O├ť89+39.1%82.1%18.9%88.8%67.9%2.65264
660foto.ok.ee18-10.0%88.9%22.2%94.4%50.0%1.44261
661Savimees Osa├╝hing90-24.4%85.8%29.2%87.8%61.3%1.93258
662Aarne ajaveeb182+5.8%89.4%17.6%95.6%80.3%0.53254
663interflux.ee81+14.1%43.6%12.9%85.2%52.5%1.57251
664ngo.ee105-28.6%89.1%16.8%92.4%63.0%1.14251
665GlobalSoccerStore.com154+136.9%27.8%50.9%98.1%80.5%0250
666iSMS49-23.4%83.8%48.6%71.4%33.8%3.06242
667top-kiirlaenud.ee140+2.9%81.7%40.2%94.3%76.8%1.52241
668Pehme M├Â├Âbli Taastuskoda54-11.5%93.3%41.7%88.9%38.3%2.45240
669www.luminer.ee75-34.2%95.5%17.1%89.3%58.0%1.49240
670wew.ee102+15.9%93.5%56.5%84.3%65.9%1.7240
671Metsainvestor50+56.2%83.0%20.8%92.0%47.2%1.29238
672Jahipood info91-4.2%97.2%7.3%79.1%73.4%1.37235
67312kuud.net63+5.0%94.8%10.3%57.1%67.2%2.56234
674Teine Maailmas├Áda66-8.3%86.8%19.7%92.4%68.4%2.48232
675www.ostakodust.net109+62.7%53.3%16.7%96.3%82.5%0.75229
676www.brightspark.ee76-22.4%72.7%11.4%85.5%54.5%1.91228
677interiorstickers.co.uk46+4.5%7.4%66.7%95.7%50.0%1.19224
678Ferrum Fabrica O├ť86-3.4%77.8%44.4%94.2%64.4%1.15224
679ukulele.ee86-21.1%89.0%46.1%82.6%59.3%1.61219
680WRC131-16.0%83.6%50.7%93.1%78.1%0.64219
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗