Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
641Antiikm├Â├Âbel.ee57-25.0%89.2%27.7%93.0%47.7%1.54269
642Veeseire21-66.7%98.2%11.1%19.0%5.6%3.18267
643E-Sigaretipood Eesti Tallinn49-3.9%70.4%50.0%87.8%42.6%1.05267
644HomeStyle105-22.2%85.0%38.3%89.5%59.2%1.34267
645All Web Site Data81-18.2%98.9%55.7%88.9%42.0%1.65266
646November Child E-pood710.0%92.2%41.6%93.0%46.8%1.49264
647Innovaatik O├ť89+39.1%82.1%18.9%88.8%67.9%2.65264
648foto.ok.ee18-10.0%88.9%22.2%94.4%50.0%1.44261
649Savimees Osa├╝hing90-24.4%85.8%29.2%87.8%61.3%1.93258
650Aarne ajaveeb182+5.8%89.4%17.6%95.6%80.3%0.53254
651interflux.ee81+14.1%43.6%12.9%85.2%52.5%1.57251
652ngo.ee105-28.6%89.1%16.8%92.4%63.0%1.14251
653GlobalSoccerStore.com154+136.9%27.8%50.9%98.1%80.5%0250
654iSMS49-23.4%83.8%48.6%71.4%33.8%3.06242
655top-kiirlaenud.ee140+2.9%81.7%40.2%94.3%76.8%1.52241
656Pehme M├Â├Âbli Taastuskoda54-11.5%93.3%41.7%88.9%38.3%2.45240
657www.luminer.ee75-34.2%95.5%17.1%89.3%58.0%1.49240
658wew.ee102+15.9%93.5%56.5%84.3%65.9%1.7240
659Metsainvestor50+56.2%83.0%20.8%92.0%47.2%1.29238
660Jahipood info91-4.2%97.2%7.3%79.1%73.4%1.37235
66112kuud.net63+5.0%94.8%10.3%57.1%67.2%2.56234
662Teine Maailmas├Áda66-8.3%86.8%19.7%92.4%68.4%2.48232
663www.ostakodust.net109+62.7%53.3%16.7%96.3%82.5%0.75229
664www.brightspark.ee76-22.4%72.7%11.4%85.5%54.5%1.91228
665interiorstickers.co.uk46+4.5%7.4%66.7%95.7%50.0%1.19224
666Ferrum Fabrica O├ť86-3.4%77.8%44.4%94.2%64.4%1.15224
667ukulele.ee86-21.1%89.0%46.1%82.6%59.3%1.61219
668WRC131-16.0%83.6%50.7%93.1%78.1%0.64219
669Metsaekspert | Erapooletu me...103-23.1%91.3%24.4%87.4%70.4%1.22217
670www.salalux.ee73-13.1%91.5%21.9%93.2%51.2%1.47215
671asjad.ee106-5.4%79.1%23.5%93.4%73.0%0.71215
672Pulmadjapeod.ee84+15.1%77.9%30.5%89.3%66.3%1.29214
673rolest.ee/56+27.3%93.2%0.0%94.6%27.1%2.12213
674Kindlustused.ee43+13.2%98.4%9.7%72.1%37.1%3.78208
675tallinn-apartments.goodsonan...81-34.1%51.5%31.1%81.5%64.1%1.78208
676www.kylauudis.ee99+10.0%90.2%16.1%71.7%68.8%1.07205
677www.homelessbob.ee92+8.2%29.2%24.5%89.1%71.7%0.36202
678Optimeeri.ee144+182.4%95.7%47.6%95.8%20.5%0.6202
679Ecoplanet39-33.9%91.1%42.2%82.1%0.0%1.43200
680LIVE-POST.com50+4.2%85.9%32.9%84.0%56.5%2.49198
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗