Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
641www.seto.ee82-66.3%97.8%27.5%85.4%50.5%1.7274
642Poppers.ee133+24.3%61.1%48.2%89.5%56.1%1.42274
643ratastelkodu.ee/77+6.9%49.4%41.2%90.9%45.9%1.94270
644Andruse fotolood96+35.2%96.6%35.6%78.1%65.1%1.86270
645Antiikm├Â├Âbel.ee57-25.0%89.2%27.7%93.0%47.7%1.54269
646Veeseire21-66.7%98.2%11.1%19.0%5.6%3.18267
647E-Sigaretipood Eesti Tallinn49-3.9%70.4%50.0%87.8%42.6%1.05267
648HomeStyle105-22.2%85.0%38.3%89.5%59.2%1.34267
649All Web Site Data81-18.2%98.9%55.7%88.9%42.0%1.65266
650November Child E-pood710.0%92.2%41.6%93.0%46.8%1.49264
651Innovaatik O├ť89+39.1%82.1%18.9%88.8%67.9%2.65264
652foto.ok.ee18-10.0%88.9%22.2%94.4%50.0%1.44261
653Savimees Osa├╝hing90-24.4%85.8%29.2%87.8%61.3%1.93258
654Aarne ajaveeb182+5.8%89.4%17.6%95.6%80.3%0.53254
655interflux.ee81+14.1%43.6%12.9%85.2%52.5%1.57251
656ngo.ee105-28.6%89.1%16.8%92.4%63.0%1.14251
657GlobalSoccerStore.com154+136.9%27.8%50.9%98.1%80.5%0250
658iSMS49-23.4%83.8%48.6%71.4%33.8%3.06242
659top-kiirlaenud.ee140+2.9%81.7%40.2%94.3%76.8%1.52241
660Pehme M├Â├Âbli Taastuskoda54-11.5%93.3%41.7%88.9%38.3%2.45240
661www.luminer.ee75-34.2%95.5%17.1%89.3%58.0%1.49240
662wew.ee102+15.9%93.5%56.5%84.3%65.9%1.7240
663Metsainvestor50+56.2%83.0%20.8%92.0%47.2%1.29238
664Jahipood info91-4.2%97.2%7.3%79.1%73.4%1.37235
66512kuud.net63+5.0%94.8%10.3%57.1%67.2%2.56234
666Teine Maailmas├Áda66-8.3%86.8%19.7%92.4%68.4%2.48232
667www.ostakodust.net109+62.7%53.3%16.7%96.3%82.5%0.75229
668www.brightspark.ee76-22.4%72.7%11.4%85.5%54.5%1.91228
669interiorstickers.co.uk46+4.5%7.4%66.7%95.7%50.0%1.19224
670Ferrum Fabrica O├ť86-3.4%77.8%44.4%94.2%64.4%1.15224
671ukulele.ee86-21.1%89.0%46.1%82.6%59.3%1.61219
672WRC131-16.0%83.6%50.7%93.1%78.1%0.64219
673Metsaekspert | Erapooletu me...103-23.1%91.3%24.4%87.4%70.4%1.22217
674www.salalux.ee73-13.1%91.5%21.9%93.2%51.2%1.47215
675asjad.ee106-5.4%79.1%23.5%93.4%73.0%0.71215
676Pulmadjapeod.ee84+15.1%77.9%30.5%89.3%66.3%1.29214
677rolest.ee/56+27.3%93.2%0.0%94.6%27.1%2.12213
678Kindlustused.ee43+13.2%98.4%9.7%72.1%37.1%3.78208
679tallinn-apartments.goodsonan...81-34.1%51.5%31.1%81.5%64.1%1.78208
680www.kylauudis.ee99+10.0%90.2%16.1%71.7%68.8%1.07205
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗