Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
641autoks.ee87+26.1%91.7%44.0%79.3%34.9%2.16320
642www.movies.ee159+6.0%74.3%26.3%95.0%66.1%1.29318
643hollan.ee47-33.8%90.8%65.5%91.5%0.0%2.85317
644kaardiekspert.ee84-4.5%84.8%11.6%83.3%50.9%1.1317
645Starpluss73-1.4%88.8%37.5%91.8%47.5%2.98312
646Nutikiosk96+81.1%79.8%17.6%96.9%60.5%2.06311
647Plaatimist├Â├Âd113+9.7%87.9%37.1%92.0%62.1%1.02310
648Tenerifeinfo107-31.8%25.8%46.1%87.9%61.7%2.12309
649Nutiklaas97+38.6%86.6%50.8%87.6%56.0%3.95303
650KuMa Wood O├ť73+15.9%81.5%45.7%87.7%35.8%2.45301
651www.belbin.ee145-67.6%83.3%22.2%77.2%70.4%1.2299
652All Web Site Data166+71.1%91.3%43.8%91.6%68.6%0.92299
653kinnisvaraspetsialist.ee151+48.0%85.1%50.6%83.4%67.9%1.24296
654Ilutooted24.ee78-24.3%83.0%23.9%94.9%65.9%1.7295
655All Web Site Data82-26.8%93.8%45.4%70.7%25.8%2.2295
656www.punktorenkaat.fi130-5.8%92.6%10.5%86.2%67.9%1.14291
657Helitehnikarent.ee74+27.6%71.4%21.4%90.5%50.0%1.76286
658riina vaikmaa89-2.2%86.0%20.0%91.0%53.0%4.38286
659ALIQ7-12.5%83.3%16.7%71.4%29.2%23.58282
660Lepmets & N├Áges Law Firm62-11.4%89.3%34.7%85.5%42.7%1.96282
661www.katusetood.ee123-1.6%91.9%18.4%88.6%58.8%1.13278
662Intellisoft O├ť140-16.2%93.3%15.8%85.0%66.5%0277
663Salong Puukoi77+18.5%83.3%26.2%87.0%32.1%1.97275
664www.seto.ee82-66.3%97.8%27.5%85.4%50.5%1.7274
665Poppers.ee133+24.3%61.1%48.2%89.5%56.1%1.42274
666ratastelkodu.ee/77+6.9%49.4%41.2%90.9%45.9%1.94270
667Andruse fotolood96+35.2%96.6%35.6%78.1%65.1%1.86270
668Antiikm├Â├Âbel.ee57-25.0%89.2%27.7%93.0%47.7%1.54269
669Veeseire21-66.7%98.2%11.1%19.0%5.6%3.18267
670E-Sigaretipood Eesti Tallinn49-3.9%70.4%50.0%87.8%42.6%1.05267
671HomeStyle105-22.2%85.0%38.3%89.5%59.2%1.34267
672All Web Site Data81-18.2%98.9%55.7%88.9%42.0%1.65266
673November Child E-pood710.0%92.2%41.6%93.0%46.8%1.49264
674Innovaatik O├ť89+39.1%82.1%18.9%88.8%67.9%2.65264
675Vanglaplaneet153-12.6%83.2%38.9%83.0%62.8%0.01263
676foto.ok.ee18-10.0%88.9%22.2%94.4%50.0%1.44261
677Savimees Osa├╝hing90-24.4%85.8%29.2%87.8%61.3%1.93258
678Aarne ajaveeb182+5.8%89.4%17.6%95.6%80.3%0.53254
679interflux.ee81+14.1%43.6%12.9%85.2%52.5%1.57251
680ngo.ee105-28.6%89.1%16.8%92.4%63.0%1.14251
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗