Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
361Romuralli49-18.3%91.1%19.6%89.8%75.0%1.21108
362Maagiline ennustusliin39+5.4%82.9%29.3%89.7%53.7%1.54101
363www.rehvigrupp.ee115+19.8%86.8%30.2%89.6%48.8%2.19377
364HomeStyle105-22.2%85.0%38.3%89.5%59.2%1.34267
365www.eurostrip.ee124+6.0%40.0%56.4%89.5%48.6%1.78340
366tempgroup.ee19+26.7%85.7%23.8%89.5%0.0%0.7272
367Stassi tantsustuudio19+58.3%90.5%47.6%89.5%47.6%0.8748
368Modulton38-44.1%76.7%13.9%89.5%51.2%1.25122
369Poppers.ee133+24.3%61.1%48.2%89.5%56.1%1.42274
370www.darjatamm.ee/294+8.5%93.8%55.8%89.5%63.7%1.17718
371www.estonica.org2 028-16.9%50.4%32.6%89.4%69.7%2.675 904
372www.e-kaup.ee312-6.9%96.0%46.4%89.4%66.9%1.14896
373Europrojektid, fondid, toetu...245+16.7%82.9%21.4%89.4%60.5%1.47574
374www.veematkad.ee273-13.3%90.6%31.0%89.4%58.9%1.69714
375www.luminer.ee75-34.2%95.5%17.1%89.3%58.0%1.49240
376Eres.ee kinnisvaraportaal28-28.2%71.0%19.4%89.3%6.5%1.05167
377Pulmadjapeod.ee84+15.1%77.9%30.5%89.3%66.3%1.29214
378www.adm.ee224+3.7%67.6%10.0%89.3%51.7%1.43669
379EE - Svea.com195+41.3%100.0%29.2%89.2%42.5%1.21626
380www.motorsport.ee37-9.8%90.0%20.0%89.2%82.5%1.12148
381www.homelessbob.ee92+8.2%29.2%24.5%89.1%71.7%0.36202
382www.epoporand.ee55-11.3%81.1%31.1%89.1%62.2%1.37173
383Herz - Massaa┼ż ja Shiatsu55-11.3%86.0%29.8%89.1%78.9%0.8596
384www.infoweb.ee5 715-6.6%85.8%32.9%89.0%67.3%1.2410 489
385All Web Site Data1 146-15.5%10.8%54.9%89.0%59.1%1.752 745
386Allstarz.ee626-8.9%88.7%34.8%89.0%78.7%1.431 289
387www.omanikujarelevalve.com/417+2.2%94.5%31.6%89.0%78.2%1.21669
388www.abcorp.ee199+13.1%94.3%16.4%88.9%52.5%2.651 067
389Mereblog280+0.7%83.4%25.6%88.9%74.1%0.66419
390mastersport.ee487-7.1%89.4%32.1%88.9%42.5%3.12 686
391www.majutus.ee9-40.0%88.9%22.2%88.9%100.0%09
392Talver90.0%88.9%11.1%88.9%0.0%1.9338
393SparkSync.net9+200.0%11.1%0.0%88.9%88.9%0.1511
394P├╝├╝rimeistrid9+50.0%100.0%11.1%88.9%0.0%0.3529
395All Web Site Data18+50.0%94.7%15.8%88.9%94.7%0.1420
396Friv.ee180.0%38.9%11.1%88.9%5.6%3.0377
397Kaikki verkkosivuston tiedot27-22.9%81.5%48.1%88.9%77.8%0.1835
398Pehme M├Â├Âbli Taastuskoda54-11.5%93.3%41.7%88.9%38.3%2.45240
399All Web Site Data81-18.2%98.9%55.7%88.9%42.0%1.65266
400www.ehitus.ee1 057-6.0%91.7%27.4%88.8%86.6%0.591 619
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗