Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
361www.estemploy.eu119+2.6%24.3%44.9%89.9%30.9%1.34373
362Teleskooplaadur148-8.1%92.2%37.2%89.9%55.0%1.1366
363Romuralli49-18.3%91.1%19.6%89.8%75.0%1.21108
364Maagiline ennustusliin39+5.4%82.9%29.3%89.7%53.7%1.54101
365www.rehvigrupp.ee115+19.8%86.8%30.2%89.6%48.8%2.19377
366HomeStyle105-22.2%85.0%38.3%89.5%59.2%1.34267
367www.eurostrip.ee124+6.0%40.0%56.4%89.5%48.6%1.78340
368tempgroup.ee19+26.7%85.7%23.8%89.5%0.0%0.7272
369Stassi tantsustuudio19+58.3%90.5%47.6%89.5%47.6%0.8748
370Modulton38-44.1%76.7%13.9%89.5%51.2%1.25122
371Poppers.ee133+24.3%61.1%48.2%89.5%56.1%1.42274
372www.darjatamm.ee/294+8.5%93.8%55.8%89.5%63.7%1.17718
373www.estonica.org2 028-16.9%50.4%32.6%89.4%69.7%2.675 904
374www.e-kaup.ee312-6.9%96.0%46.4%89.4%66.9%1.14896
375Europrojektid, fondid, toetu...245+16.7%82.9%21.4%89.4%60.5%1.47574
376www.veematkad.ee273-13.3%90.6%31.0%89.4%58.9%1.69714
377www.luminer.ee75-34.2%95.5%17.1%89.3%58.0%1.49240
378Eres.ee kinnisvaraportaal28-28.2%71.0%19.4%89.3%6.5%1.05167
379Pulmadjapeod.ee84+15.1%77.9%30.5%89.3%66.3%1.29214
380www.adm.ee224+3.7%67.6%10.0%89.3%51.7%1.43669
381EE - Svea.com195+41.3%100.0%29.2%89.2%42.5%1.21626
382www.motorsport.ee37-9.8%90.0%20.0%89.2%82.5%1.12148
383www.homelessbob.ee92+8.2%29.2%24.5%89.1%71.7%0.36202
384www.epoporand.ee55-11.3%81.1%31.1%89.1%62.2%1.37173
385Herz - Massaa┼ż ja Shiatsu55-11.3%86.0%29.8%89.1%78.9%0.8596
386www.infoweb.ee5 715-6.6%85.8%32.9%89.0%67.3%1.2410 489
387All Web Site Data1 146-15.5%10.8%54.9%89.0%59.1%1.752 745
388Allstarz.ee626-8.9%88.7%34.8%89.0%78.7%1.431 289
389www.omanikujarelevalve.com/417+2.2%94.5%31.6%89.0%78.2%1.21669
390www.abcorp.ee199+13.1%94.3%16.4%88.9%52.5%2.651 067
391Mereblog280+0.7%83.4%25.6%88.9%74.1%0.66419
392mastersport.ee487-7.1%89.4%32.1%88.9%42.5%3.12 686
393www.majutus.ee9-40.0%88.9%22.2%88.9%100.0%09
394Talver90.0%88.9%11.1%88.9%0.0%1.9338
395SparkSync.net9+200.0%11.1%0.0%88.9%88.9%0.1511
396P├╝├╝rimeistrid9+50.0%100.0%11.1%88.9%0.0%0.3529
397All Web Site Data18+50.0%94.7%15.8%88.9%94.7%0.1420
398Friv.ee180.0%38.9%11.1%88.9%5.6%3.0377
399Kaikki verkkosivuston tiedot27-22.9%81.5%48.1%88.9%77.8%0.1835
400Pehme M├Â├Âbli Taastuskoda54-11.5%93.3%41.7%88.9%38.3%2.45240
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗