Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
881B├╝roomaailm7 690+1.3%93.2%18.6%69.1%37.3%5.2469 936
882eesistumine.ee3 013+8.9%40.8%15.4%69.1%36.2%3.110 907
883www.videovalve.ee239-12.1%89.4%11.6%69.0%35.0%5.192 086
884petrolheads222+45.1%74.1%25.2%68.9%3.7%0.95920
885www.score.ee5 543+15.4%92.4%44.2%68.9%50.0%3.122 816
886www.kalastusinfo.ee2 603+0.6%84.4%42.3%68.8%60.5%3.5911 480
887FC Elva2 376+28.8%61.3%57.1%68.5%71.9%010 112
888www.post.ee775+8.1%64.2%19.4%68.4%39.8%2.075 153
889minulaps.ee4 431-36.3%93.1%61.6%68.2%3.1%0.510 726
890All Web Site Data695-0.9%85.3%27.1%67.9%52.1%2.152 217
891affliction.ee28+100.0%84.8%18.2%67.9%48.5%0.07186
892Sulane56+21.7%93.1%10.6%67.9%14.3%0.2414 585
893www.nlib.ee2 341-0.3%89.1%22.2%67.8%61.5%2.386 848
894www.hev.edu.ee361+3.7%94.7%16.1%67.6%43.6%3.322 097
895Antrotsenter events200-14.2%54.6%35.3%67.5%42.6%0.01760
896www.dotnuvosprojektai.ee855-1.6%86.5%29.5%67.3%46.5%1.894 674
897kodukokad.ee/2 157+1.3%92.5%43.8%67.2%69.1%2.398 856
898Ajakiri Lasteaed921-18.7%96.2%24.6%67.0%79.2%1.181 822
899www.isetegija.net3 084+10.9%76.1%31.0%66.8%56.7%2.1312 508
900Ajakiri SPORT4 594-3.6%92.7%29.2%66.7%35.6%019 604
901avatudvalitsemine3+200.0%100.0%33.3%66.7%0.0%1.7725
902Pistik.net RU30.0%66.7%66.7%66.7%66.7%0.517
903Perekool.eu3-40.0%4.5%0.0%66.7%77.3%0.2832
904Tulumaks All Data3-50.0%80.0%80.0%66.7%60.0%0.075
905Elekaalujutud9-64.0%90.0%50.0%66.7%30.0%3.4431
906Ideelabor12+9.1%83.3%8.3%66.7%100.0%012
907Aiaguru12-14.3%91.7%16.7%66.7%50.0%1.5735
908www.ecodecor.ee197+8.8%91.6%20.3%66.5%37.8%1.93689
909Maakogu Asutav kogu119+13.3%85.3%25.6%66.4%60.9%1.69408
910www.spunk.ee1 693-0.7%97.8%44.5%66.2%36.3%4.233 138
911www.sisekaitse.ee4 198+8.7%94.4%35.4%66.2%39.2%3.1726 434
912www.astronoomia.ee1 429-37.4%92.8%49.5%66.1%75.8%0.822 909
913Metrix.Station385-7.2%88.5%21.8%66.0%55.8%1.631 627
914www.kul.ee1 581-27.0%79.8%16.3%66.0%46.9%2.164 680
915Haridus- ja Teadusministeerium6 675-15.4%89.1%26.8%65.8%54.9%2.216 672
916Pistik.net5 130+2.7%91.9%46.0%65.8%50.7%3.4223 163
917Pruulmeistrid.ee752-1.4%89.1%32.6%65.6%0.2%5.5815 955
918www.autokoolhaja.ee334+17.2%97.2%17.8%65.0%57.8%1.831 510
919Brenafitness371-52.3%85.4%45.8%64.7%69.7%1.74806
920Meitla1 415+0.2%81.2%53.4%64.6%47.8%2.498 736
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗