Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
961ise.elnet.ee4-50.0%40.0%0.0%100.0%80.0%0.057
962veebiaken.ee6-50.0%66.7%33.3%83.3%100.0%06
963www.ehitusala.ee118-50.0%91.3%32.3%94.1%86.6%0.39179
964www.aurelia.ee8-50.0%88.9%11.1%100.0%11.1%2.2756
965All Web Site Data1-50.0%0.0%0.0%100.0%100.0%01
966Espresso36-50.0%95.7%6.5%86.1%80.4%3.5565
967M├Â├Âbliparandus1-50.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
968Milshed.com4-50.0%100.0%0.0%100.0%100.0%04
969All Web Site Data1-50.0%100.0%0.0%0.0%100.0%01
970Andares21-50.0%93.9%6.1%95.2%81.8%0.6145
971www.saiku.eu1-50.0%0.0%0.0%100.0%100.0%01
972Jaano Martin Otsa ajaveeb2-50.0%100.0%0.0%100.0%100.0%02
973GECC Projekt O├ť4-50.0%75.0%25.0%75.0%25.0%0.5911
974eldes.ee12-50.0%91.7%8.3%83.3%50.0%0.7125
975puistevillaexpert21-51.2%45.5%22.7%95.2%45.5%0.2147
976DJstore.ee DJ tehnika pood19-51.3%68.4%26.3%100.0%63.2%0.2629
977Caotica.EE19-51.3%90.0%0.0%94.7%80.0%0.1932
978VICTA14-51.7%73.3%33.3%85.7%80.0%0.1519
979estoniancup.ee1 587-52.5%91.6%31.7%28.2%18.2%3.097 387
980LuxDeal.eu9-52.6%77.8%0.0%100.0%66.7%0.116
981MH massaa┼ż23-54.0%90.0%46.7%87.0%36.7%2.18111
982Omg.ee1 208-54.9%84.7%54.2%68.3%68.2%1.392 357
983www.sale24.ee4-55.6%100.0%25.0%100.0%75.0%0.257
984Jalgpall8-55.6%100.0%72.7%100.0%63.6%2.0416
985www.fixusmustamae.ee102-56.2%94.4%20.4%79.4%87.0%0.27132
986www.infoladu.ee7-56.2%100.0%0.0%71.4%41.7%2.5520
987nutiseadmed k├╝lastused10-56.5%60.0%30.0%100.0%100.0%010
988Things I almost remember9-57.1%80.0%0.0%77.8%90.0%0.7711
989www.mltec.ee3-57.1%66.7%0.0%100.0%0.0%6.6816
990modelsshop.eu22-57.7%86.4%18.2%100.0%63.6%1.5656
991Minuveeb13-58.1%85.7%35.7%92.3%64.3%0.1926
992SWS Group23-58.9%82.6%13.0%82.6%0.0%1.5201
993kampaaniad.ee9-59.1%88.9%11.1%88.9%100.0%09
994www.kaanon.ee244-59.9%91.6%21.4%83.6%33.1%2.171 031
995Minest2-60.0%100.0%0.0%0.0%33.3%0.329
996Romuline.eu2-60.0%50.0%50.0%100.0%0.0%1.8514
997www.velomania.ee8-60.0%25.0%25.0%100.0%87.5%0.019
998eKontor.ee6-60.0%100.0%0.0%100.0%71.4%3.8211
999Tallinna Tantsukool14-60.0%92.9%42.9%92.9%21.4%2.7633
1000www.login.ee2-60.0%0.0%50.0%100.0%50.0%0.274
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗