Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
11 177-5.5%91.2%53.9%81.9%37.4%06 436
2www.epoporand.ee4-42.9%60.0%60.0%100.0%80.0%0.066
3 (uus)2 453-12.8%89.2%54.7%59.3%77.3%05 242
4100 Objects from Finland346+106.0%2.2%37.6%96.5%75.0%0781
51kell.ee2+100.0%0.0%0.0%100.0%50.0%0.4414
61Paigake.ee208+11.8%93.4%27.6%72.6%40.2%0.022 297
71sisustus.ee8+14.3%50.0%50.0%100.0%75.0%0.0415
82016.07.06 - Alimendid.ee73-9.9%90.0%55.0%98.6%55.0%0.02157
94 Kliinik1 306+1.3%80.4%68.5%89.5%65.9%03 182
10A-Ehitus O├ť40.0%75.0%0.0%100.0%100.0%04
11Aarne ajaveeb229+27.2%96.6%53.4%97.8%0.0%0587
12ABC Rent657+7.9%77.2%45.6%91.2%73.6%01 304
13abcbuilding.eu71+6.0%74.0%72.7%97.2%76.6%0.01102
14Abja Linavabrik100.0%60.0%10.0%100.0%90.0%011
15ACE Puhastus381+100.5%93.2%52.0%93.4%50.7%01 258
16Adaur Grupp1 663-1.3%86.6%33.8%78.1%80.8%02 725
17Aiaehitus53-19.7%91.5%27.1%77.4%49.2%0.03180
18Ajakiri Lasteaed1 922-6.7%96.2%40.2%64.9%78.1%03 840
19Ajakiri SPORT4 878-34.1%91.7%35.5%68.8%35.3%022 150
20ajaveeb.keeletoimetajad.ee49+75.0%61.1%27.8%100.0%90.7%060
21akkru.ee120.0%91.7%16.7%100.0%83.3%0.0116
22akud24.ee402-12.8%95.1%36.1%88.1%51.5%0.011 845
23Al Mare Tervis10-60.0%45.5%100.0%100.0%72.7%0.0320
24Alas-Kuul AS2 362+1.2%83.8%25.7%71.0%48.2%014 570
25All city24.postimees.ee114 380-9.8%89.3%55.6%52.7%29.2%03 318 233
26All Web Site Data8-33.3%44.4%66.7%87.5%44.4%0.1317
27All Web Site Data2-33.3%50.0%0.0%50.0%100.0%02
28All Web Site Data10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
29All Web Site Data95+15.9%94.3%59.0%71.6%36.9%0.02341
30All Web Site Data431+96.8%73.4%70.6%97.0%80.1%01 005
31All Web Site Data61-14.1%90.3%62.9%95.1%64.5%0.04124
32All Web Site Data13-35.0%62.5%25.0%92.3%81.2%0.0123
33All Web Site Data10-60.0%66.7%33.3%90.0%91.7%0.1214
34All Web Site Data609-10.7%62.0%50.8%86.4%80.1%0980
35All Web Site Data24+4.3%94.1%50.0%83.3%55.9%0.0568
36All Web Site Data132-19.5%70.9%46.1%85.6%55.3%0.01271
37All Web Site Data100+72.4%65.1%32.9%81.0%52.7%0.02323
38All Web Site Data15-37.5%100.0%44.4%80.0%44.4%0.1655
39All Web Site Data8+166.7%62.5%12.5%100.0%0.0%0.2544
40All Web Site Data1 466+24.1%89.0%33.3%83.5%51.9%04 481
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗