Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1Dermet5-50.0%100.0%20.0%100.0%40.0%0.1315
2Eduabi O├ť30.0%100.0%33.3%100.0%0.0%0.2110
3kehadiagnostika.blogspot.com/3-57.1%100.0%0.0%100.0%66.7%0.054
4mridala.blogspot.com16+14.3%100.0%6.2%93.8%100.0%016
5Astra Lastelaulud3+50.0%100.0%0.0%66.7%0.0%06
6Cardmen.ee21+5.0%100.0%47.8%100.0%65.2%0.0146
7SCS Logistika3+200.0%100.0%50.0%66.7%50.0%0.1918
8Londontown3+50.0%100.0%0.0%66.7%66.7%0.394
9Kuu Turismitalu30.0%100.0%33.3%100.0%33.3%0.1914
10All Web Site Data23-32.4%100.0%33.3%100.0%79.2%0.0539
11www.jukotec.ee3-40.0%100.0%0.0%100.0%25.0%0.3517
12www.profeld.ee26+23.8%100.0%29.6%100.0%74.1%0.0148
13sadulsepp.pri.ee18-5.3%100.0%25.0%88.9%65.0%0.0830
14keskraamatukogu32+18.5%100.0%47.1%93.8%11.8%076
15Lastekas.ee3-40.0%100.0%33.3%100.0%66.7%04
16All Web Site Data15-37.5%100.0%44.4%80.0%44.4%0.1655
17Popseed.ee3-57.1%100.0%25.0%66.7%50.0%0.128
18www.pyhaoru.ee6+100.0%100.0%14.3%100.0%42.9%0.4427
19Automobiletrade247+75.0%100.0%85.7%100.0%85.7%0.018
20Kortsleht8-11.1%100.0%22.2%87.5%100.0%09
21Ekaubamaja244+100.0%100.0%12.5%75.0%37.5%0.4814
22Planlogi Blogi10-28.6%100.0%9.1%70.0%63.6%0.5745
23fotoprintimine.ee4-63.6%100.0%75.0%75.0%25.0%1.0218
24wew.ee11+22.2%100.0%15.0%63.6%70.0%0.1845
25Silver.pri.ee12+50.0%100.0%7.1%91.7%85.7%025
26Uusveeb13-18.8%100.0%0.0%84.6%63.2%0.0838
27http://www.seep.ee4-69.2%100.0%25.0%100.0%50.0%0.0311
28soojustusexpert13-13.3%100.0%33.3%76.9%100.0%015
29blog.mees.eu4-20.0%100.0%25.0%100.0%75.0%0.66
30Henrik Roonemaa ajaveeb4+100.0%100.0%0.0%100.0%100.0%04
31All Web Site Data14-26.3%100.0%23.5%92.9%41.2%0.146
32inf.ee340.0%100.0%0.0%100.0%100.0%034
33www.alkprojekt.eu2-66.7%100.0%0.0%100.0%50.0%2.8312
34www.tourism.tallinn.ee1-87.5%100.0%0.0%100.0%100.0%01
35www.seikle.me1-75.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
36heakodanik.blogspot.com2-50.0%100.0%0.0%100.0%100.0%02
37AT B├╝roo O├ť1-80.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
38Naistesebija ajaveeb2+100.0%100.0%0.0%50.0%100.0%02
39All Web Site Data10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
40Koduleht10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗