Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1Jalgpall60.0%100.0%0.0%100.0%100.0%06
2kehadiagnostika.blogspot.com/4-76.5%100.0%0.0%100.0%80.0%06
3Popseed.ee2-33.3%0.0%0.0%100.0%100.0%02
4Londontown3+200.0%100.0%0.0%100.0%100.0%03
5See on see3+50.0%0.0%0.0%100.0%100.0%03
6www.finestfoorum.ee/58+11.5%50.9%67.8%100.0%89.8%0.0268
7Skatemag.ee23+283.3%30.4%13.0%100.0%91.3%0.0127
8www.eestiforell.eu110.0%90.9%18.2%100.0%72.7%0.1525
9Pildid v├Ąrvimiseks 30.0%66.7%33.3%100.0%100.0%03
10Emol3+50.0%100.0%0.0%100.0%100.0%03
11headisu.ee6+200.0%16.7%16.7%100.0%83.3%08
12Ex/treme6+20.0%66.7%0.0%100.0%100.0%06
13http://rahagramm.blogspot.com/7+133.3%85.7%14.3%100.0%71.4%0.079
14Abja Linavabrik7-41.7%85.7%0.0%100.0%57.1%0.6227
15Kiire.ee20.0%100.0%50.0%100.0%0.0%00
16Triathlon Estonia4-82.6%100.0%20.0%100.0%80.0%0.028
17Pensions.ee92+80.4%50.5%47.4%97.8%85.6%0.02125
18WordPress WebArt44+266.7%13.6%6.8%97.7%100.0%044
19Ettev├Átlusportaal www.hakka...108+18.7%93.8%37.2%97.2%70.8%0.01185
20www.sildid.ee33-21.4%86.5%18.9%97.0%0.0%0.07435
21pulmad.ee4 653+58.2%91.0%58.2%96.7%78.9%06 762
22100 Objects from Finland54-8.5%3.5%36.8%96.3%68.4%0.02130
23See on fakt27-41.3%96.5%31.0%96.3%89.7%0.0232
241Paigake.ee (uus)1 398+737.1%93.8%44.5%96.3%42.8%06 288
25blog.reklaam.ee26+36.8%82.1%39.3%96.2%75.0%0.0141
26Sisustusnipid (uus)52-10.3%87.0%27.8%96.2%74.1%0.0196
27www.reklaamitootja.ee361+5.6%85.4%34.3%96.1%65.4%0792
28autostat94-3.1%24.2%54.7%95.7%90.5%0112
29Kristlik portaal Kaev117+8.3%83.3%37.3%95.7%84.1%0.01196
30Sinulaps.com289+5.9%61.3%25.8%95.5%48.4%0702
31Teine Maailmas├Áda66-34.0%80.9%42.6%95.5%75.0%0.02151
32dn.ee57+54.1%31.7%25.0%94.7%83.3%0.0177
33www.citystyleapartments.ee37+27.6%34.2%26.3%94.6%68.4%0.0263
34kassid.ee288+8.7%84.7%59.7%94.4%80.2%0488
35EYTK90-14.3%77.2%52.5%94.4%77.2%0.01169
36Reisisell.ee123-3.9%90.9%35.1%94.3%60.0%0.051 975
37Nipila.ee t├Â├Âelublogi521+10.6%69.7%40.4%94.2%79.3%0918
38Perekool.eu138-2.1%74.8%55.2%94.2%88.3%0215
39Veeseire158-19.8%71.5%44.2%93.7%34.3%0354
40www.inimene.ee586+56.7%95.6%62.7%93.5%89.1%0775
1 | 2 | 3 | 4

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗