Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1100 Objects from Finland54-8.5%3.5%36.8%96.3%68.4%0.02130
21Paigake.ee (uus)1 398+737.1%93.8%44.5%96.3%42.8%06 288
34 Kliinik1 032+28.4%81.5%66.1%89.4%68.7%02 415
4Abja Linavabrik7-41.7%85.7%0.0%100.0%57.1%0.6227
5Al Mare Tervis16+100.0%66.7%61.1%75.0%77.8%0.0432
6All Web Site Data63-19.2%43.4%15.8%90.5%64.3%0.0499
7All Web Site Data1 685+19.6%87.7%46.8%82.1%44.2%06 726
8All Web Site Data81+52.8%90.3%66.7%65.4%38.6%0.03793
9Antrotsenter events157+1.9%42.9%48.3%73.9%54.6%0.01502
10Autopood.ee555+7.1%50.3%70.4%87.9%31.0%0.013 649
11autostat94-3.1%24.2%54.7%95.7%90.5%0112
12basket.ee12 668+15.2%92.8%55.3%49.6%38.5%0203 525
13Best Apartments402-1.2%51.8%48.6%87.1%52.9%0.011 460
14blog.reklaam.ee26+36.8%82.1%39.3%96.2%75.0%0.0141
15bsbc.basket.ee155-1.9%66.5%53.3%87.7%76.6%0314
16dn.ee57+54.1%31.7%25.0%94.7%83.3%0.0177
17Eesti Reisibussid239+48.4%86.2%29.9%90.8%65.7%0.01599
18Eesti Sisearhitektide Liit383-16.0%88.0%26.3%77.3%56.9%0.011 193
19Eestimaa Rohelised672+9.6%87.6%28.5%77.2%43.9%02 958
20eis.ekk.edu.ee18 057+1.0%99.6%17.1%62.3%18.7%0496 284
21Emol3+50.0%100.0%0.0%100.0%100.0%03
22Energiatalgud630-1.4%90.9%28.2%89.7%76.9%01 110
23enesekaitse.com303-35.1%88.1%63.5%92.4%84.0%0439
24Ergoway280-7.6%83.0%22.7%87.1%63.0%0.01874
25Estonian Tour 228-32.5%90.2%62.9%50.0%47.4%0.01959
26estoniancup.ee840-59.1%89.5%41.8%32.7%28.8%04 127
27Ettev├Átlusportaal www.hakka...108+18.7%93.8%37.2%97.2%70.8%0.01185
28Eurovisioon.ee290-7.9%65.9%44.1%90.0%68.1%0774
29Ex/treme6+20.0%66.7%0.0%100.0%100.0%06
30Exitsport138-64.1%66.3%44.7%82.6%50.5%0.02955
31EYTK90-14.3%77.2%52.5%94.4%77.2%0.01169
32Fiiberplast34+13.3%89.7%23.1%91.2%0.0%0.05230
33Filmiveeb2 308-9.6%91.2%48.5%84.4%67.3%07 883
34flyfisher.ee51-13.6%95.0%40.0%47.1%74.0%0.01217
35Foorum4 398-12.8%94.2%46.5%49.5%49.5%040 576
36Fotojutud3 218+102.6%92.4%59.2%53.7%83.3%06 550
37F├╝sioterapeut Priit Teniste107-10.1%90.5%38.5%86.0%57.2%0.01404
38Gobotoru photography22-51.1%22.7%63.6%86.4%9.1%0.0886
39headisu.ee6+200.0%16.7%16.7%100.0%83.3%08
40HELK122+20.8%87.9%45.5%90.2%55.3%0.02431
1 | 2 | 3 | 4

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗