Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1meeldib.ee30.0%100.0%100.0%0.0%66.7%2.588
2iBrokers.ee1-66.7%0.0%0.0%100.0%0.0%1.088
3ise.elnet.ee2-71.4%80.0%0.0%100.0%40.0%1.028
4Anneli Ustav Photography1-95.0%100.0%0.0%100.0%0.0%0.884
5SCS Profit2-83.3%100.0%0.0%100.0%50.0%0.478
6ClickerBuild2-50.0%50.0%50.0%50.0%50.0%0.156
7www.pyhaoru.ee5-50.0%66.7%50.0%100.0%50.0%0.1423
8www.lasteklubi.ee8+300.0%80.0%70.0%50.0%50.0%0.1245
9Sulane38-2.6%98.1%50.6%44.7%4.1%0.1214 016
10www.kolmekroniklubi.eu9+350.0%77.8%55.6%100.0%77.8%0.1211
11http://veljopalanen.ee/32+18.5%97.9%19.1%96.9%48.9%0.09119
12www.muusikud.ee38-29.6%77.5%30.0%92.1%42.5%0.09356
13Starpluss41-87.7%87.2%23.4%90.2%46.8%0.07193
14www.aurelia.ee8-33.3%62.5%25.0%87.5%50.0%0.0620
15rolest.ee/250.0%85.2%0.0%96.0%33.3%0.05117
16loodusehitus.ee22-62.1%84.6%34.6%90.9%46.2%0.0561
17pere-eelarve.eu34-10.5%99.2%20.3%50.0%14.4%0.051 581
18iSMS620.0%71.8%38.0%83.9%60.6%0.05261
19keskraamatukogu25+78.6%93.1%41.4%92.0%17.2%0.0473
20Euroretke Foorum27+17.4%68.8%6.2%92.6%68.8%0.0477
21Reval Kivi O├ť86+1.2%91.5%43.4%88.4%39.6%0.04438
22Piltnik24.ee43-31.7%91.5%44.7%93.0%61.7%0.0499
23www.augustiunetus.ee36-41.9%97.4%39.5%100.0%71.1%0.0370
24Mi ART8-55.6%75.0%25.0%100.0%75.0%0.0313
25Taivo Aarna Photos9+200.0%20.0%60.0%88.9%40.0%0.0321
26Salong Puukoi840.0%87.5%42.7%83.3%45.8%0.03278
27Talver19+72.7%100.0%10.0%89.5%0.0%0.0371
28Marmes Print48-28.4%90.5%74.6%85.4%33.3%0.03224
29All Web Site Data42-32.3%37.5%25.0%81.0%88.5%0.0231
30All Web Site Data95-3.1%87.3%57.1%84.2%36.5%0.02365
31Konstanet Exhibition Space22+10.0%8.3%41.7%95.5%83.3%0.0241
32akkru.ee12+9.1%84.6%7.7%83.3%84.6%0.0274
33DJstore.ee DJ tehnika pood11-45.0%81.8%27.3%72.7%81.8%0.0217
34Modulton89-11.0%89.8%49.0%79.8%36.7%0.02348
35www.rannahall.ee62+100.0%97.3%54.0%74.2%66.2%0.02164
36Companion Dream460.0%38.0%60.0%95.7%78.0%0.0290
37ANTIKVARIAAT KARMA ANTIQUES 119-3.3%89.9%34.1%91.6%39.5%0.02955
38Abja Linavabrik6-40.0%50.0%33.3%100.0%66.7%0.029
39Korteri├╝histu Abi73-14.1%92.6%14.8%69.9%63.9%0.02338
40Linser Baltic O├ť66-12.0%87.3%40.5%89.4%69.6%0.02148
1 | 2 | 3 | 4

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗