Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
11Paigake.ee137-55.9%96.4%17.0%78.1%38.9%0.042 555
2Antrotsenter193-24.6%88.8%46.6%60.6%56.6%0.01460
3ArborIT O├ť13+62.5%83.3%11.1%69.2%66.7%0.1658
4autostat116+16.0%20.0%50.8%98.3%90.0%0140
5Avaliku S├Ána N├Áukogu34+17.2%89.2%27.0%97.1%86.5%0.0346
6BRN Veebilahendused26+30.0%66.7%33.3%92.3%69.7%0.0292
7Caotica.EE9-25.0%44.4%11.1%100.0%77.8%0.0111
8Caotica.EU13-13.3%0.0%5.6%100.0%66.7%0.0452
9Companion292+30.4%93.3%62.4%93.5%67.9%0581
10DigiArt10-33.3%70.0%20.0%90.0%70.0%0.0219
11EGO Shorten URL40-83.6%55.3%51.1%95.0%70.2%0.03129
12eKontor.ee5-80.0%60.0%0.0%100.0%80.0%0.037
13ELIIS22 398+33.1%99.5%34.7%33.5%0.2%01 476 983
14elron.ee83 497-1.3%96.3%73.5%39.6%79.0%0241 183
15emateab.ee571+0.4%86.7%32.0%94.0%79.2%0913
16ESBL1 679-13.6%91.0%31.9%74.4%62.2%06 678
17Estonian Tour 65-34.3%86.5%51.7%55.4%40.4%0.01187
18Europabus20.0%0.0%0.0%100.0%100.0%02
19EYTK146-1.4%89.0%51.0%94.5%69.7%0.01381
20Fiiberplast300.0%81.1%24.3%93.3%0.0%0.11378
21HELK95+14.5%89.4%44.2%87.4%50.4%0.02473
22http://rahagramm.blogspot.com/6+50.0%100.0%16.7%83.3%66.7%0.5915
23Hupoteeklaen - Laen Kinnisva...286+48.2%90.2%74.2%90.2%55.4%0650
24Infojuht890-1.1%87.7%25.1%96.0%80.9%01 503
25Jux18+20.0%90.5%9.5%94.4%61.9%0.0746
26Kandideeri.ee t├Â├Âportaal C...10 847+7.8%82.6%68.1%73.2%0.7%060 323
27kehadiagnostika.blogspot.com/30.0%100.0%0.0%100.0%66.7%0.024
28Kiften1-80.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
29Korteri├╝histu Abi73-14.1%92.6%14.8%69.9%63.9%0.02338
30krav maga282-1.4%94.3%68.8%72.7%50.5%0.011 089
31Kuhuminnalastega.ee1 867-22.6%87.9%62.8%84.4%53.7%06 090
32kultuuriaken.tartu.ee4 262-3.6%94.4%51.4%57.6%39.5%015 181
33LeiaLaen.ee Kiirlaen5-70.6%60.0%40.0%100.0%100.0%05
34Lepmets & N├Áges Law Firm132-44.5%97.3%51.7%89.4%61.7%0.01273
35MAAK├ťTE.INFO Portaal226-5.8%86.2%42.8%86.3%65.8%0.01529
36meediapank.ee1 378-1.2%90.1%36.2%88.9%86.5%01 888
37online broneering47-7.8%96.1%32.5%85.1%36.4%0.45865
38P├Ąikesek├╝te.ee Infoportaal77+4.1%89.0%31.7%96.1%84.1%0.01126
39pere-eelarve.eu34-10.5%99.2%20.3%50.0%14.4%0.051 581
40Pet & Travels6+50.0%0.0%66.7%83.3%50.0%0.0911
1 | 2

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗