Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1Antrotsenter193-24.6%88.8%46.6%60.6%56.6%0.01460
2ArborIT O├ť13+62.5%83.3%11.1%69.2%66.7%0.1658
3autostat116+16.0%20.0%50.8%98.3%90.0%0140
4Avaliku S├Ána N├Áukogu34+17.2%89.2%27.0%97.1%86.5%0.0346
5BRN Veebilahendused26+30.0%66.7%33.3%92.3%69.7%0.0292
6Caotica.EE9-25.0%44.4%11.1%100.0%77.8%0.0111
7Caotica.EU13-13.3%0.0%5.6%100.0%66.7%0.0452
8Companion292+30.4%93.3%62.4%93.5%67.9%0581
9DigiArt10-33.3%70.0%20.0%90.0%70.0%0.0219
10EGO Shorten URL40-83.6%55.3%51.1%95.0%70.2%0.03129
11eKontor.ee5-80.0%60.0%0.0%100.0%80.0%0.037
12ELIIS22 398+33.1%99.5%34.7%33.5%0.2%01 476 983
13elron.ee83 497-1.3%96.3%73.5%39.6%79.0%0241 183
14emateab.ee571+0.4%86.7%32.0%94.0%79.2%0913
15ESBL1 679-13.6%91.0%31.9%74.4%62.2%06 678
16Estonian Tour 65-34.3%86.5%51.7%55.4%40.4%0.01187
17Europabus20.0%0.0%0.0%100.0%100.0%02
18EYTK146-1.4%89.0%51.0%94.5%69.7%0.01381
19Fiiberplast300.0%81.1%24.3%93.3%0.0%0.11378
20HELK (uus)95+14.5%89.4%44.2%87.4%50.4%0.02473
21http://rahagramm.blogspot.com/6+50.0%100.0%16.7%83.3%66.7%0.5915
22Hupoteeklaen - Laen Kinnisva...286+48.2%90.2%74.2%90.2%55.4%0650
23Infojuht890-1.1%87.7%25.1%96.0%80.9%01 503
24Jux18+20.0%90.5%9.5%94.4%61.9%0.0746
25Kandideeri.ee t├Â├Âportaal C...10 847+7.8%82.6%68.1%73.2%0.7%060 323
26kehadiagnostika.blogspot.com/30.0%100.0%0.0%100.0%66.7%0.024
27Kiften1-80.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
28Korteri├╝histu Abi73-14.1%92.6%14.8%69.9%63.9%0.02338
29krav maga282-1.4%94.3%68.8%72.7%50.5%0.011 089
30Kuhuminnalastega.ee1 867-22.6%87.9%62.8%84.4%53.7%06 090
31kultuuriaken.tartu.ee4 262-3.6%94.4%51.4%57.6%39.5%015 181
32LeiaLaen.ee Kiirlaen5-70.6%60.0%40.0%100.0%100.0%05
33Lepmets & N├Áges Law Firm132-44.5%97.3%51.7%89.4%61.7%0.01273
34MAAK├ťTE.INFO Portaal226-5.8%86.2%42.8%86.3%65.8%0.01529
35meediapank.ee1 378-1.2%90.1%36.2%88.9%86.5%01 888
36online broneering47-7.8%96.1%32.5%85.1%36.4%0.45865
37P├Ąikesek├╝te.ee Infoportaal77+4.1%89.0%31.7%96.1%84.1%0.01126
38pere-eelarve.eu34-10.5%99.2%20.3%50.0%14.4%0.051 581
39Pet & Travels6+50.0%0.0%66.7%83.3%50.0%0.0911
40P├Árandak├╝te.ee Infoportaal35-14.6%91.4%45.7%94.3%88.6%0.0451
1 | 2

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗