Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1Things I almost remember4-33.3%50.0%0.0%100.0%75.0%0.187
2nonsense.ee18+28.6%33.3%11.1%100.0%61.1%0.0150
3voyag.blogspot.com2+100.0%66.7%0.0%100.0%66.7%0.14
4Henrik Roonemaa ajaveeb20.0%100.0%0.0%100.0%100.0%02
5kontorihuumor.blogspot.com6+200.0%42.9%0.0%100.0%85.7%0.218
6ajaveeb.keeletoimetajad.ee78+457.1%97.5%58.2%100.0%94.9%089
7Joosep-Georg J├Ąrvemaa ajaveeb4+100.0%0.0%75.0%100.0%100.0%04
8blog.devion.ee27-25.0%71.4%60.7%100.0%85.7%031
9SEPPS11+83.3%45.5%18.2%100.0%45.5%0.0730
10killud.blogspot.com3-62.5%100.0%0.0%100.0%66.7%0.094
11filmsmusic.blogspot.com/7-36.4%42.9%14.3%100.0%100.0%07
12Naistesebija ajaveeb1-66.7%100.0%0.0%100.0%0.0%23.072
13Merilin Kaustel-Lehemets Pho...10.0%0.0%0.0%100.0%100.0%01
14Terje P├Ąrliblogi10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
15Apteeker.eu10.0%0.0%100.0%100.0%100.0%01
16Miljun├Ą├Ąrid ajaveeb30.0%66.7%0.0%100.0%66.7%0.626
17Jaano Martin Otsa ajaveeb4-33.3%50.0%0.0%100.0%100.0%04
18Video TOP3-40.0%0.0%0.0%100.0%100.0%03
19LeiaLaen.ee Kiirlaen10-28.6%33.3%41.7%100.0%83.3%014
20www.gerdtarand.eu310.0%29.0%22.6%100.0%90.3%038
21methodik's blog40.0%25.0%0.0%100.0%100.0%04
22Peeter P. M├Átsk├╝la ajaveeb4-42.9%100.0%0.0%100.0%75.0%0.018
23Mario Mesi Photography39+25.8%80.8%1.3%100.0%67.1%0.04197
24Silvermuru.ee203+256.1%91.4%44.0%99.0%82.8%0252
25Aarne ajaveeb175-3.8%93.3%35.8%98.9%85.5%0206
26Bryton103-6.4%2.8%72.5%98.1%78.0%0156
27Tehnokratt!46-53.5%76.6%29.8%97.8%78.7%092
28dn.ee28-33.3%60.7%17.9%96.4%82.1%0.0342
29YU Magazine423-10.6%92.4%61.1%96.2%86.3%0568
30Elekaalujutud23-23.3%100.0%39.3%95.7%32.1%0.1188
31blog.ut.ee1 127-3.2%14.6%51.2%95.7%86.5%01 554
32kassid.ee263-6.4%88.9%60.7%95.4%74.6%0.01551
33vello42.com84-19.2%88.2%47.3%95.2%63.4%0.01251
34www.krishaamer.com179-20.1%2.5%52.5%95.0%91.1%0234
35www.koduring.ee/99-8.3%95.7%49.6%94.9%67.8%0.02263
36www.five.ee230+13.3%90.7%43.5%94.8%81.7%0344
37Lepaka pildid67-51.1%80.6%47.2%94.0%2.8%0.02500
38Madis Mark146-36.2%39.0%62.8%93.8%87.2%0296
39Tihend.eu32-27.3%81.2%43.8%93.8%78.1%0.0339
40Mereblog236+9.3%76.8%43.1%93.6%74.0%0346
1 | 2 | 3

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗