Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1Maakogu Asutav kogu6-76.9%16.7%0.0%100.0%100.0%06
2Abja Linavabrik7-46.2%71.4%42.9%100.0%57.1%0.7432
3Kiire.ee10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%00
4Apteeker.eu10.0%0.0%100.0%100.0%100.0%01
5See on see30.0%0.0%0.0%100.0%100.0%03
6Video TOP3-40.0%0.0%0.0%100.0%100.0%03
7See on fakt290.0%96.8%54.8%100.0%83.9%0.0140
8Jalgpall9+200.0%100.0%11.1%100.0%100.0%09
9blog.reklaam.ee22-15.4%82.6%26.1%100.0%69.6%0.0133
10Skatemag.ee8-20.0%37.5%37.5%100.0%100.0%08
11Londontown4+33.3%25.0%100.0%100.0%50.0%2.297
12http://rahagramm.blogspot.com/4+33.3%75.0%0.0%100.0%100.0%04
13WordPress WebArt60.0%33.3%33.3%100.0%100.0%06
14P├Árandak├╝te.ee Infoportaal27+3.8%87.1%54.8%100.0%77.4%0.0144
15Ex/treme80.0%62.5%0.0%100.0%100.0%08
16Emol10.0%0.0%100.0%100.0%100.0%01
17headisu.ee2-50.0%50.0%0.0%100.0%100.0%02
18kehadiagnostika.blogspot.com/30.0%100.0%0.0%100.0%100.0%03
19Pildid v├Ąrvimiseks 2-33.3%100.0%0.0%100.0%100.0%02
20EYTK138+25.5%85.1%59.1%97.8%79.2%0268
21Kristlik portaal Kaev95+25.0%76.0%36.0%96.8%83.0%0.01126
22dn.ee28-33.3%60.7%17.9%96.4%82.1%0.0342
23www.sildid.ee26-18.8%100.0%34.5%96.2%3.4%0.02151
24Perekool.eu154+52.5%88.3%74.3%96.1%84.8%0219
25www.smartex.ee126-6.7%73.8%40.4%96.0%56.0%0.01444
26kassid.ee263-6.4%88.9%60.7%95.4%74.6%0.01551
27www.eestiforell.eu21+50.0%95.5%40.9%95.2%63.6%0.0550
28Reisisell.ee184+38.3%77.4%44.8%95.1%68.3%0.021 003
29www.finestfoorum.ee/78+18.2%60.2%78.4%94.9%78.4%0.01182
30P├Ąikesek├╝te.ee Infoportaal58+3.6%90.5%42.9%94.8%73.0%0.01106
31autostat96-12.7%33.0%57.5%94.8%83.0%0.01159
32www.citystyleapartments.ee36-18.2%30.0%42.5%94.4%55.0%0.0286
33muinastuled.ee2 387+47.1%56.8%66.3%94.4%50.6%06 893
34Katend O├ť166+53.7%95.6%53.4%94.0%60.8%0.01540
35enesekaitse.com230+17.3%91.5%64.8%93.9%79.3%0.01407
36www.inimene.ee399+20.9%94.6%49.9%93.7%87.5%0557
37Fiiberplast47+17.5%86.3%31.4%93.6%0.0%0.04376
38pulmad.ee2 854-12.0%90.2%50.7%93.4%75.4%04 215
39www.turismiweb.ee2 960+13.4%65.2%47.1%93.3%74.5%06 263
40Minest116+152.2%82.9%31.7%93.1%58.5%0.01345
1 | 2 | 3 | 4

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗