Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1EHITUS.GURU10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%0.322
2ClickerBuild20.0%50.0%0.0%0.0%0.0%0.236
3Pildid v├Ąrvimiseks 1-50.0%100.0%0.0%100.0%0.0%0.632
4Lepaka pildid52-1.9%96.4%46.4%92.3%0.0%0.03646
5All Web Site Data36-55.0%100.0%56.4%91.7%0.0%0.03146
6Astra Lastelaulud7+40.0%100.0%25.0%100.0%0.0%0.0636
7www.unemaa.ee29+16.0%86.7%43.3%89.7%0.0%0.05224
8Segasumma7-82.1%42.9%28.6%85.7%0.0%0.2517
9Auna26+44.4%96.7%16.7%80.8%0.0%0.04196
10All Web Site Data11-21.4%72.7%45.5%100.0%0.0%0.0350
11Talver8-33.3%100.0%41.7%100.0%0.0%0.1376
12Fiiberplast38+18.8%91.3%37.0%97.4%0.0%0.04348
13kauneushoitolacare.ee161-12.5%5.3%79.5%93.8%0.0%0.01812
14avatudvalitsemine10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%0.63
15www.divedivedive.org10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%0.72
16www.sildid.ee35+12.9%92.1%23.7%88.6%0.0%0.09526
17eterniit.com418+19.8%92.6%44.7%80.9%0.0%0.012 766
18visitant.ee129+10.3%94.3%46.4%96.1%0.0%0.011 170
19GoGoNanoÔäó | Universaalsed ...10.0%0.0%0.0%100.0%0.0%0.122
20Korista.ee10.0%0.0%0.0%100.0%0.0%0.024
21Tallinn Gallery10.0%100.0%0.0%0.0%0.0%1.423
22veetapesu.ee10.0%0.0%0.0%100.0%0.0%4.638
23pihid.net10.0%100.0%100.0%100.0%0.0%0.232
24Pruulmeistrid.ee683-2.1%89.2%43.7%61.9%0.1%015 121
25Hansashop1 452-0.7%91.2%49.5%84.2%0.1%09 855
26Viljandi Kutse├Áppekeskus1 816-33.9%96.4%56.8%63.1%0.1%017 050
27ICONFIT3 368+87.1%95.2%56.6%76.2%0.2%029 490
28ELIIS4 564-42.2%98.5%40.2%21.8%0.3%0193 390
29Iluexpress234+29.3%90.1%60.7%87.6%0.4%0838
30www.stereomeedia.ee469+8.3%41.4%38.2%91.9%0.4%02 936
31Mallukas.com46 776-2.5%91.1%82.9%32.5%0.4%0522 629
32Motokuur.ee919+3.7%92.1%52.0%74.8%0.6%0.018 554
33videoturundus.ee285+25.6%82.5%55.3%95.8%0.6%0983
34B├╝roomaailm6 490+21.5%90.7%24.9%69.7%0.7%0127 907
35www.tikkurila.ee3 292+17.9%93.5%47.3%76.8%0.7%034 567
36Kandideeri.ee t├Â├Âportaal C...8 290+41.0%86.6%65.5%71.2%0.8%056 622
37www.muurileht.ee5 314+0.4%89.2%52.2%69.4%0.9%032 176
38All Web Site Data8 194+16.3%93.2%54.3%72.3%1.0%068 295
39All Web Site Data7 090+38.8%93.7%53.2%72.3%1.3%059 016
40www.forumcinemas.ee46 273+15.0%94.4%68.9%50.5%1.5%0565 584
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗