Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1Londontown4+300.0%100.0%0.0%100.0%100.0%04
2All Web Site Data6-40.0%66.7%33.3%100.0%0.0%0.1336
3See on see6+100.0%50.0%0.0%100.0%100.0%06
4Lasnam├Ąe.info60.0%0.0%16.7%100.0%66.7%1.069
5Segasumma6-14.3%33.3%16.7%100.0%0.0%0.0114
6Kortsleht7-22.2%85.7%0.0%100.0%85.7%0.018
7www.turuplats.ee7+133.3%85.7%71.4%100.0%71.4%0.0411
8www.kolmekroniklubi.eu7+16.7%100.0%28.6%100.0%85.7%0.0211
9asjad.ee42-39.1%68.9%11.1%100.0%88.9%0.0265
10Caotica.EU7-53.3%0.0%0.0%100.0%57.1%0.3212
11voyag.blogspot.com8+166.7%75.0%0.0%100.0%75.0%0.0211
12ise.elnet.ee8-27.3%66.7%44.4%100.0%77.8%0.0111
13www.frontpage.ee8+14.3%0.0%37.5%100.0%100.0%08
14Ex/treme8+100.0%75.0%0.0%100.0%75.0%0.019
15LE-Projects elektriprojektid 8-11.1%75.0%12.5%100.0%87.5%0.0317
16www.puhjapuitdisain.ee8-11.1%87.5%37.5%100.0%87.5%0.0211
17kehadiagnostika.blogspot.com/60.0%83.3%0.0%100.0%100.0%06
18foorum.veg.ee45+12.5%95.6%53.3%100.0%73.3%0.0171
19SCS Profit4-83.3%25.0%0.0%100.0%100.0%04
20www.presenter.ee4+33.3%50.0%25.0%100.0%100.0%04
21SparkSync.net4+300.0%0.0%0.0%100.0%75.0%0.015
22Jalgpall4-50.0%50.0%50.0%100.0%50.0%0.026
23http://rahagramm.blogspot.com/4-66.7%100.0%0.0%100.0%100.0%04
24koosolek.ee5-16.7%16.7%33.3%100.0%83.3%0.018
25vanlida.com5+25.0%20.0%60.0%100.0%100.0%05
26Stassi suvelaager51+131.8%35.2%40.7%100.0%83.3%062
27vautserid.ee50.0%60.0%0.0%100.0%80.0%0.017
28M├Â├Âbliparandus5-50.0%100.0%60.0%100.0%20.0%0.114
29SEPPS50.0%60.0%20.0%100.0%60.0%0.0212
30Motocross5-28.6%60.0%20.0%100.0%100.0%05
31WordPress WebArt5-16.7%60.0%0.0%100.0%80.0%0.068
32Joosep-Georg J├Ąrvemaa ajaveeb60.0%100.0%0.0%100.0%83.3%0.088
33www.stratus.ee6-62.5%100.0%0.0%100.0%50.0%0.217
34headisu.ee8+100.0%37.5%12.5%100.0%50.0%0.0218
35Banki.ee8-60.0%33.3%22.2%100.0%66.7%0.413
36T├Álketee O├ť28-24.3%84.4%78.1%100.0%84.4%0.0155
37www.wwt.ee28+40.0%63.3%33.3%100.0%73.3%039
38inf.ee28+7.7%100.0%0.0%100.0%100.0%028
39├Ľpetused20+100.0%40.0%0.0%100.0%100.0%020
40Silver.pri.ee14-33.3%100.0%0.0%100.0%85.7%0.0218
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗