Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1SCS Profit4-83.3%25.0%0.0%100.0%100.0%04
2T├Álketee O├ť28-24.3%84.4%78.1%100.0%84.4%0.0155
3www.wwt.ee28+40.0%63.3%33.3%100.0%73.3%039
4foorum.veg.ee45+12.5%95.6%53.3%100.0%73.3%0.0171
5www.stratus.ee6-62.5%100.0%0.0%100.0%50.0%0.217
6kehadiagnostika.blogspot.com/60.0%83.3%0.0%100.0%100.0%06
7All Web Site Data6-40.0%66.7%33.3%100.0%0.0%0.1336
8See on see6+100.0%50.0%0.0%100.0%100.0%06
9Lasnam├Ąe.info60.0%0.0%16.7%100.0%66.7%1.069
10Segasumma (uus)6-14.3%33.3%16.7%100.0%0.0%0.0114
11Kortsleht7-22.2%85.7%0.0%100.0%85.7%0.018
12www.turuplats.ee7+133.3%85.7%71.4%100.0%71.4%0.0411
13DigiArt26+136.4%30.8%0.0%100.0%88.5%0.0430
14www.kolmekroniklubi.eu7+16.7%100.0%28.6%100.0%85.7%0.0211
15Stassi suvelaager51+131.8%35.2%40.7%100.0%83.3%062
16inf.ee28+7.7%100.0%0.0%100.0%100.0%028
17Joosep-Georg J├Ąrvemaa ajaveeb60.0%100.0%0.0%100.0%83.3%0.088
18soojustusexpert (uus)5+25.0%83.3%16.7%100.0%83.3%0.019
19www.presenter.ee4+33.3%50.0%25.0%100.0%100.0%04
20SparkSync.net4+300.0%0.0%0.0%100.0%75.0%0.015
21Jalgpall4-50.0%50.0%50.0%100.0%50.0%0.026
22blog.devion.ee32-56.8%84.4%37.5%100.0%84.4%0.0239
23http://rahagramm.blogspot.com/4-66.7%100.0%0.0%100.0%100.0%04
24www.akukeskus.ee31+29.2%62.5%40.6%100.0%56.2%0.0299
25koosolek.ee5-16.7%16.7%33.3%100.0%83.3%0.018
26vanlida.com5+25.0%20.0%60.0%100.0%100.0%05
27Karlova Raadio5-37.5%100.0%40.0%100.0%80.0%0.016
28vautserid.ee50.0%60.0%0.0%100.0%80.0%0.017
29M├Â├Âbliparandus5-50.0%100.0%60.0%100.0%20.0%0.114
30Cardmen.ee29+20.8%93.1%37.9%100.0%62.1%0.0459
31SEPPS50.0%60.0%20.0%100.0%60.0%0.0212
32Motocross5-28.6%60.0%20.0%100.0%100.0%05
33WordPress WebArt5-16.7%60.0%0.0%100.0%80.0%0.068
34Caotica.EU7-53.3%0.0%0.0%100.0%57.1%0.3212
35All Web Site Data220.0%75.0%62.5%100.0%95.8%025
36Kuu Turismitalu10+100.0%90.0%60.0%100.0%30.0%0.0658
37Vaatenurk - Reklaamid, anima...10+25.0%54.5%63.6%100.0%72.7%0.0118
38www.proxmaster.ee10+11.1%60.0%30.0%100.0%100.0%010
39www.bosal.ee15+50.0%100.0%6.2%100.0%62.5%0.0422
40Scented Cubes - Austria15+50.0%0.0%0.0%100.0%93.3%016
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗