Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1vanlida.com1-75.0%0.0%100.0%100.0%100.0%01
2Kiften10.0%0.0%100.0%100.0%100.0%01
3Pet & Travels10.0%0.0%100.0%100.0%100.0%01
4Artsicar1-90.9%100.0%100.0%100.0%100.0%01
5Meistrimees.com2-60.0%50.0%100.0%100.0%100.0%02
6Luisa Solvub14-17.6%100.0%100.0%50.0%83.3%021
7Sel aastal teen j├Áulukingid...229-46.0%87.8%96.2%82.1%76.7%0.01667
8tellimine.selver.eu1 751-6.9%96.6%93.3%73.6%27.0%029 271
9EluLife (uus)4 391+45.8%86.4%86.2%80.6%93.0%06 198
10KuMa Wood O├ť521-25.8%92.5%84.1%89.3%79.9%0884
11www.cutting.ee10-16.7%41.7%83.3%90.0%58.3%0.0539
12Gloss.ee15 707-17.9%85.2%81.8%45.8%83.0%029 052
13Dr. Funny Gifts200-35.3%88.6%80.4%94.5%49.0%0.011 123
14Tervise ABC4 334-1.2%95.6%79.8%84.7%2.0%012 163
15poputi.ee648+14.1%88.4%78.7%55.9%26.8%06 366
16Perefoorum6 378-7.6%94.0%78.6%50.5%49.6%059 945
17http://armastan.ee11 478+39.7%89.9%77.6%54.6%85.2%018 503
18Mallukas.com42 524+3.0%89.5%77.5%34.6%62.2%0206 372
19Unen├Ągu8 522-4.6%87.4%77.1%46.6%11.2%051 752
20All Web Site Data16+33.3%70.6%76.5%68.8%64.7%0.0326
21110-93.3%95.0%76.2%80.0%35.9%0.02865
22taskuautopesula.ee2 726+34.1%94.3%76.0%92.3%34.5%05 703
23meeldib.ee41 759-5.7%88.9%75.7%32.9%81.0%0113 778
24www.bandcamp.ee4+33.3%75.0%75.0%100.0%25.0%0.0811
25AVASTA.me68 643-15.2%85.6%74.3%31.4%80.5%0184 846
26www.retrorate.ee159-11.2%95.5%74.3%57.2%25.0%0.023 146
27armastusesaal.org28 371+9.2%88.5%74.3%32.7%72.8%071 515
28Nupsu.ee4 614+0.2%92.9%73.9%55.9%75.7%09 963
29eestimamki.ee1 104-0.8%84.6%73.0%72.3%40.6%011 655
30Fashion Zone - Epood1 527+5.4%91.6%73.0%76.0%39.9%010 772
31NovaMama24-22.6%90.6%71.9%70.8%6.2%0.03142
32sipelgapood1 095+75.5%96.0%71.5%89.7%53.1%05 054
33Maris Heinaru36+89.5%2.6%71.0%100.0%86.8%046
34Cinamon Balle Liepaja4 117-31.1%0.1%70.7%43.9%66.7%08 711
35Cinamon Kaunas Mega23 005+10.8%0.0%69.5%53.2%59.7%057 070
36Nami-nami65 774-11.4%90.6%69.5%31.9%75.8%0161 160
37www.tpilet.ee88 671+3.4%95.5%69.2%34.0%26.9%0820 952
38Kaikki verkkosivuston tiedot241-51.6%94.6%69.1%71.8%44.6%0.011 361
39epood24.eu2 341+11.3%93.7%69.0%71.4%52.1%011 818
40Reval Takso506-2.7%90.5%68.9%85.0%75.1%0849
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗