Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1Egmont.ee2+100.0%50.0%0.0%50.0%0.0%14.6812
2riina vaikmaa20.0%50.0%0.0%100.0%0.0%2.949
3www.keeletoimetajad.ee4-33.3%100.0%0.0%100.0%50.0%2.2820
4Fertility Clinic Nordic2-96.2%100.0%25.0%100.0%50.0%2.1417
5www.raudla.com30.0%33.3%0.0%66.7%16.7%1.4287
6GECC Projekt O├ť20.0%100.0%0.0%100.0%0.0%0.9310
7Dermet20.0%100.0%50.0%100.0%75.0%0.7815
8fotoprintimine.ee4-33.3%100.0%14.3%75.0%42.9%0.6929
9Pistik.net RU4-69.2%100.0%50.0%50.0%50.0%0.5915
10killud.blogspot.com7-12.5%85.7%0.0%100.0%71.4%0.529
11Esitex-K O├ť3-57.1%100.0%0.0%66.7%40.0%0.4411
12Tallinn Gallery7+133.3%62.5%37.5%57.1%75.0%0.4317
13Planlogi Blogi140.0%87.5%6.2%71.4%50.0%0.453
14www.majutus.ee11+37.5%75.0%8.3%100.0%75.0%0.3717
15www.e-register.ee10.0%0.0%0.0%100.0%0.0%0.372
16veetapesu.ee1-87.5%100.0%0.0%0.0%50.0%0.367
17Talver70.0%71.4%28.6%100.0%14.3%0.3541
18Cinamon Kino14-48.1%50.0%7.5%14.3%17.5%0.33477
19ALIQ30-36.2%53.7%1.9%86.7%46.3%0.32370
20All Web Site Data40.0%95.0%5.0%100.0%25.0%0.31170
21Cinamon Kino14-48.1%53.9%7.7%14.3%17.9%0.31438
22Vesiroosi Butiik16-27.3%93.8%31.2%87.5%62.5%0.3100
23Scented Cubes - Austria50.0%0.0%20.0%100.0%0.0%0.2926
24P├Árandak├╝te.ee Infoportaal8-11.1%100.0%33.3%87.5%55.6%0.2730
25utro.ee10-9.1%89.5%79.0%60.0%10.5%0.25354
26Vanastuueks5-83.9%100.0%0.0%100.0%20.0%0.2316
27online broneering63+16.7%94.8%59.5%71.4%45.7%0.221 087
28ajaveeb.keeletoimetajad.ee13-13.3%76.9%23.1%100.0%92.3%0.2217
29gigake.blogspot.com10+150.0%80.0%10.0%100.0%70.0%0.2121
30Auna5-54.5%100.0%40.0%100.0%0.0%0.2146
31Aastavahetus.ee3+200.0%0.0%0.0%100.0%66.7%0.25
32www.soojus.ee11+37.5%69.2%38.5%100.0%92.3%0.1915
33Miljonim├Ąng41-10.9%97.9%9.6%53.7%26.6%0.191 685
34http://www.laenud.net5+66.7%100.0%0.0%80.0%66.7%0.1913
35www.bussireis.com14+16.7%64.3%0.0%100.0%57.1%0.1932
36ClickerBuild1-80.0%100.0%0.0%0.0%72.7%0.1814
37RainertRL10.0%0.0%0.0%100.0%0.0%0.181
38www.sisekaitse.ee19+46.2%100.0%0.0%68.4%27.3%0.1855
39Meistrimees.com4-20.0%75.0%25.0%100.0%50.0%0.166
40www.ad.ee3-25.0%66.7%0.0%100.0%66.7%0.167
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗