Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1Rein Purpuri ajaveeb10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%5.324
2Naistesebija ajaveeb1-50.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
3Terje P├Ąrliblogi1-85.7%100.0%0.0%100.0%0.0%10.086
4Peetri album (album.peetri.ee)10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
5www.kaapakula.blogspot.com10.0%0.0%0.0%100.0%100.0%01
6Egmont.ee10.0%0.0%0.0%100.0%0.0%22.423
7www.alkprojekt.eu1-50.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
8Cammax - Raamatupidamine1-75.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
9toto.ee10.0%0.0%0.0%100.0%100.0%01
10www.divedivedive.org10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
11NRJ10.0%100.0%100.0%100.0%100.0%01
12Retro FM10.0%100.0%100.0%100.0%100.0%01
13www.atv4fun.eu10.0%0.0%0.0%100.0%0.0%0.972
14www.cosmopolitan.ee/10.0%0.0%100.0%100.0%100.0%01
15All Web Site Data10.0%100.0%0.0%100.0%100.0%01
16GoGoNanoÔäó | Universaalsed ...1-66.7%0.0%0.0%100.0%0.0%0.072
17Andruse fotolood10.0%100.0%0.0%100.0%0.0%9.274
18pragent210.0%0.0%100.0%100.0%100.0%01
19M├Â├Âbliparandus1-85.7%100.0%0.0%100.0%100.0%01
20www.ad.ee1-50.0%100.0%0.0%100.0%0.0%1.532
21www.luminer.ee10.0%0.0%0.0%100.0%100.0%01
22www.randotomson.com1-98.1%0.0%0.0%100.0%100.0%01
23http://osrstop.ee/10.0%0.0%0.0%100.0%100.0%01
24Joosep-Georg J├Ąrvemaa ajaveeb2-77.8%100.0%0.0%100.0%100.0%02
25Miljun├Ą├Ąrid ajaveeb20.0%100.0%0.0%100.0%100.0%02
26blog.mees.eu2-33.3%50.0%50.0%100.0%100.0%02
27www.kulo.net2-50.0%0.0%100.0%100.0%100.0%02
28www.pixmasoft.ee2-60.0%50.0%0.0%100.0%100.0%02
29ex.webart.ee2-33.3%50.0%50.0%100.0%100.0%02
30vautserid.ee2+100.0%50.0%100.0%100.0%50.0%2.1513
31Londontown20.0%100.0%0.0%100.0%100.0%02
32All Web Site Data20.0%100.0%0.0%100.0%50.0%0.093
33Vidin.ee20.0%100.0%100.0%100.0%100.0%02
34SCS Profit20.0%50.0%0.0%100.0%100.0%02
35Kiften2+100.0%50.0%0.0%100.0%100.0%02
36Pet & Travels20.0%0.0%50.0%100.0%50.0%0.24
37Things I almost remember20.0%50.0%0.0%100.0%100.0%02
38www.vpwebz.com20.0%100.0%100.0%100.0%100.0%02
39www.it-ekspert.eu2+100.0%50.0%50.0%100.0%100.0%02
40http://rahagramm.blogspot.com/2-50.0%50.0%0.0%100.0%50.0%0.283
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗