Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
13 045+34.7%72.3%74.9%68.2%80.6%04 819
2www.nordlum.fi2+100.0%50.0%0.0%100.0%50.0%0.074
3www.epoporand.ee57+5.6%87.7%29.2%87.7%44.6%0.03190
4537-9.6%79.5%52.8%88.1%45.6%02 649
50-Takso O├ť60.0%83.3%16.7%100.0%100.0%06
61. kasutatud.net1-66.7%100.0%0.0%100.0%100.0%01
7100 Objects from Finland289-32.9%9.0%46.5%88.2%64.0%0.011 321
812kuud.net61+24.5%95.4%9.2%57.4%66.1%0.01227
92016.07.06 - Alimendid.ee912-14.8%85.5%54.7%88.3%68.0%01 738
103dkogudus.ee245+0.8%77.9%49.5%72.2%55.8%0.01863
114 Kliinik768-6.0%87.5%51.9%84.2%50.2%02 636
126.Aven├╝├╝1 898+16.8%93.4%52.0%82.3%41.9%012 354
13A-Ehitus O├ť2-50.0%0.0%0.0%100.0%100.0%02
14Aarne ajaveeb297+8.8%73.9%18.9%97.3%79.1%0388
15Aastavahetus.ee8+60.0%12.5%0.0%100.0%87.5%09
16ABC Rent695-1.8%73.2%44.0%87.5%55.2%02 383
17Abja Linavabrik10+25.0%80.0%0.0%100.0%70.0%0.1717
18ACE Puhastus298-6.0%78.5%44.9%92.6%51.6%0966
19Adaur Grupp2 209-10.5%88.6%31.7%75.7%63.2%04 489
20Adore Bella naisteriided55+5.8%91.4%29.3%87.3%0.0%0.02321
21Aerusurf31+10.7%91.2%29.4%93.5%20.6%0.09170
22affliction.ee844+103.4%88.1%75.3%96.2%72.9%02 176
23Aiaehitus138+70.4%58.4%10.1%89.9%61.7%0.01375
24Aiaguru6-14.3%85.7%0.0%83.3%42.9%0.2219
25Airsoft24.ee12-7.7%75.0%16.7%100.0%66.7%0.0425
26Ajakiri Lasteaed1 689-34.1%96.6%24.6%58.9%72.6%03 842
27Ajakiri SPORT4 264-8.2%92.6%30.2%67.8%38.5%017 643
28ajalugu.net966+23.5%85.7%36.8%88.4%70.1%01 979
29Ajapaik2 931+3.7%86.9%27.6%79.7%61.2%018 982
30ajaveeb.keeletoimetajad.ee36+16.1%87.2%28.2%94.4%82.1%0.0462
31akkru.ee150.0%86.7%6.7%100.0%73.3%0.24360
32akud24.ee449-2.4%75.7%26.0%94.2%52.1%01 752
33Al Mare Tervis64+10.3%95.2%30.1%85.9%41.0%0.05293
34Alas-Kuul AS1 815+4.0%85.6%25.0%70.3%39.8%014 247
35ALIQ18+50.0%78.0%2.0%61.1%14.0%0.59699
36All Web Site Data134-0.7%99.4%49.2%73.1%32.4%0.01540
37All Web Site Data111-19.6%88.8%18.7%54.1%42.9%0.02529
38All Web Site Data8-11.1%100.0%45.5%87.5%54.5%0.2565
39All Web Site Data105-0.9%82.6%60.3%78.1%42.1%0.01328
40All Web Site Data183-16.4%91.7%27.6%91.3%44.8%0.01777
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗