Statistika

<< >> Graafik
Nr.Sait / detailinfo Külastajaid MuutusEestistMobiililtUusiPõrkem.Aeg, mLehti
1Romuline.eu20.0%100.0%50.0%50.0%50.0%3.0514
2Jalgpall1-66.7%0.0%100.0%100.0%0.0%1.23
3http://rahagramm.blogspot.com/30.0%100.0%0.0%66.7%60.0%0.2515
4Londontown5+150.0%100.0%20.0%80.0%80.0%0.246
5www.eestiforell.eu17-22.7%77.8%33.3%100.0%66.7%0.1758
6Skatemag.ee12+100.0%41.7%16.7%100.0%91.7%0.0915
7J├Áel├Ąhtme Singel21-16.0%45.5%18.2%81.0%81.8%0.0844
8kehadiagnostika.blogspot.com/8-11.1%87.5%0.0%100.0%75.0%0.0710
9bernhardiin.eu220.0%90.3%38.7%81.8%54.8%0.0767
10Abja Linavabrik8-20.0%75.0%0.0%100.0%75.0%0.0613
11krav maga320.0%93.9%59.2%100.0%42.9%0.05125
12Puugiinfo.ee37+8.8%100.0%10.5%91.9%26.3%0.05156
13Europabus61-6.2%79.0%9.5%86.9%57.1%0.052 345
14Gobotoru photography14+75.0%6.7%6.7%92.9%86.7%0.0425
15justiceandenvironment.org58+31.8%8.6%11.8%81.0%44.1%0.04475
16P├Árandak├╝te.ee Infoportaal45-29.7%98.2%38.9%86.7%70.4%0.04131
17Romuralli44+69.2%72.3%25.5%97.7%72.3%0.0484
18Tallinn Gallery5+66.7%80.0%40.0%100.0%80.0%0.039
19Fiiberplast36-52.6%58.3%16.7%83.3%27.8%0.03177
20Estonian Tour 63-12.5%82.2%40.0%38.1%42.2%0.03255
21www.muusikud.ee80+53.8%91.3%52.6%91.2%53.2%0.03495
22P├Ąikesek├╝te.ee Infoportaal71-25.3%95.5%50.0%88.7%68.2%0.03190
23Al Mare Tervis89+9.9%83.6%35.2%85.4%46.7%0.03426
24HELK102-32.5%92.3%48.5%73.5%53.8%0.03642
25Ex/treme74-10.8%88.8%42.5%94.6%52.6%0.03103
26Aastavahetus.ee7+40.0%71.4%0.0%100.0%57.1%0.0217
27Herz - Massaa┼ż ja Shiatsu74+10.4%81.8%29.9%93.2%76.6%0.02149
28Exitsport67-22.1%82.8%36.6%86.6%66.7%0.02253
29Pildid v├Ąrvimiseks 5+150.0%71.4%0.0%80.0%85.7%0.029
30www.sildid.ee51+13.3%86.4%22.0%94.1%11.9%0.02621
31www.finestfoorum.ee/52+44.4%61.8%58.2%98.1%81.8%0.02164
32Eesti Reisibussid178-6.8%92.2%18.9%86.0%42.4%0.02899
33Veeseire86+21.1%55.2%37.6%89.5%34.4%0.02361
34dn.ee106+23.3%71.2%40.8%72.6%77.0%0.02453
35muinastuled.ee87-31.0%42.7%27.1%89.7%64.6%0.01413
36Teine Maailmas├Áda144-0.7%87.2%35.4%91.0%72.0%0.01458
37www.tsirkus.ee119-11.2%94.1%34.1%72.3%45.9%0.01360
38Meestetervis.ee186+15.5%77.5%45.0%87.1%68.0%0.01461
39Perekool.eu36+63.6%95.1%58.5%97.2%87.8%0.0157
40blog.reklaam.ee53+20.5%88.9%11.1%96.2%72.2%0.0185
1 | 2 | 3 | 4

Toetajad

Legend

Külastajaid

Unikaalseid külastajaid ehk "Absolute Unique Users"

 

Muutus

Külastajate arvu muutus võrreldes eelmise perioodiga

 

Eestist

Külastajaid Eesti arvutitest

 

Mobiililt

Külastajate protsent kes kasutavad veebilehte kas mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil

 

Uusi

Uued külastajad...

 

Põrkemäär

Külastajad kes lahkusid lehelt ühtegi klikki tegemata ehk "Bounce rate"

 

Aeg

Keskmine lehel viibimise aeg ehk "Average Time on Site"

 

Lehti

Klikke lehel ehk "Pageviews"

 

Andmete muutmine

Kodulehekülje andmeid saad muuta siit

METRIX.Station

METRIX.Station on neutraalne, suurim ja 100% TASUTA sadade Eesti veebisaitide statistikat koondav infoportaal. Aluseks kasutatakse Google Analytics'i andmeid.


METRIX.Station.ee loomisel ├╝hendasid j├Áud Freqmedia, Peeter Marvet ja OKIA.


Info ja liitumine ┬╗